Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kötött pulcsiból hogy szedhető...

Kötött pulcsiból hogy szedhető ki a viaszcsepp?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
És a terítőből? 🤦🏻
2020. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
A nagyját kidörzsölöd, utána papírt teszel a foltra és óvatosan vasalóval melegíted. A viasz átkerül a papírra.
2020. dec. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Ecetes ollóval
2020. dec. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Ha beteszed a fagyasztóba, akkor a viasz nagy része ledörzsölhetö, utána meg papírszalvétára téve hajszárítózd meg, a viaszmaradék megolvad és a szalvéta beszívja. (Kötött pulóvert vasalni nem szabad, mert tönkre megy!)


A terítöre ugyanez érvényes, csak azt szabad vasalni, két réteg papír közé téve és a papírt cserélgetve, amíg az összes olvast viszt felszívta.

2020. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg a fagyasztóba tedd le, és letudod róla szedni. Vagy pedig sütőpapír alatt vasald meg.
2020. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már szedtem ki belőle. Egy zsepit tettem a viaszos részre és gőzölős vasalóval átmentem rajta. A viaszt felszívta így a zsepi és nem látszódott a nyoma sem utána.
2020. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!