Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért változtam meg így?...

Miért változtam meg így? Korábban alig érdekelt az öltözködés, az unokatesóm kinőtt ruháiba jártam 15 évesen, most pedig már csak olyan ruhám van, amit én vettem, és nagyon tetszik. De nem sokáig tetszenek a ruhák, mert megunom,

Figyelt kérdés
és máris új kell, és alig hordok egy-egy darabot.Egyszer úgy érzem, h sportos ruha kell, bő farmert veszek, most meg egy nőcis magassarús korszakom van. Az alakom is gyorsan változik, nyáron 50kg, télen 56-58 is akár. Nem tudom hogy mit kezdjek a helyzettel, hogy alakítsak ki egy stílust, mert ez nem oké.
2010. aug. 12. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd, egyelőre meg inkább próbálj jól variálható, alapruhákat venni, mert anyuék pénzét szarságokra költeni parasztság. Alakodra meg ügyelj, ez elég nagy kilengés, mozogj sokat!
2010. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az öltözködéssel hogy nem tudtam eldönteni milyen stílusú ruhákat is hordjak de ez a korral jár, majd idővel kialakul és el tudod dönteni melyik is vagy te igazából. Persze ha néha váltogatod az nem baj.

A súlyodra meg figyelj oda télen is. Ne egyél sokkal többet télen sem és sportolj, tornázz akár otthon.

2010. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is parasztság, saját keresetemből veszem!:)
2010. aug. 12. 02:24
 4/6 anonim ***** válasza:
en ugyanaz vagyok mint te. bar en hetente shoppingolok. olyankor extremebb darabokat, meg foleg brossokat, ilyen viragosakat tudod, meg kiegeszitoket. egy viragos bross nagyon fel tud dobni egy komor darabot, s maris nem unalmas,probald ki.
2010. aug. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Velem ugyan ez van, de csak most ebben az évben lett így. Hajszínemet is változtatom, barna voltam, most meg szőke, de fekete akarok lenni.. nem tudom. És ez most egy éven belül. A stílusomat sem tudom eldönteni, de ez csak most tört rám így nyáron. Ez valamit jelent nem? Amúgy én meg 20 vagyok. Szóval nem tudom, ez valami tudatalatti dolog, vagy a változástól való félelem v mi?

2010. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én 18 vagyok!

És képzeld énis! Elmentem fodrászhoz és vágattam magamnak egyenes frfrut, tetszett 2 napig, most meg utálom, és csak hajpánttal járok, és alig várom, hogy visszanőjjön.:W Nem tudom mi ez, de ááá.. látom h vmi nem okéé.

2010. aug. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!