Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha M es pólókat, pulcsik jók...

Ha M es pólókat, pulcsik jók rám, akkor pl melegítő nadrágból is M es méret jó rám?

Figyelt kérdés

Vettem 2 Adidas pukcsit, és szeretnék venni nadrágot is. M ES méretrt kéne vennem nadrág méretből? Vagy mitől függ? Van egy L es melegítő nadrágom, hosszúságban nagy, fel kell hajtani hogy ne lássák hogy nagy xD. Viszont derékra jó, ha megkötöm

Ha veszek egy M es nadrágot hisszába jó lesz vajon?



2020. dec. 9. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani, nekem pl. általában 1-2 mérettel nagyobb kell nadrágból mint felsőből mert elég erősen körte alkatom van. De ha valaki meg felül erősebb, annak meg felsőből kell nagyobb. Szóval egy póló méretéből nem igazán lehet megmondani, hogy mekkora nadrág kell.

De amúgy attól függ, hogy az az L-es nadrág mennyire nagy rád, ha derékban az pont jó, akkor az M-es lehet már kicsi lesz.

A legjobb nyilván az lenne ha élőben fel tudnád próbálni a kinézett nadrágot, de ha ez nem megoldható, akkor szerintem kéne lennie egy mérettáblázatnak az oldalon, az alapján lenne a legbiztosabb.

2020. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, találtam mérettáblázatot, holnap lemérem magamat. Igazából az L-esnél csak a hossza nagy. Fel kell hajtani hogy jó legyen. Derékban jó, bár azért meg kell kötnöm, hogy ne essen le rólam.
2020. dec. 9. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, lehet, hogy a vállad széles de a csípőd keskeny pl. Mérettáblázatot nézz, illetve úgy rendelj, hogy ha nem jó akkor be tudd cserélni.
2020. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült lemérnem magam a webshopon volt mérettáblázat. hát az M-es csipőben és derékban is kicsi lenne. Hossza kb 5 cm-rel kisebb mint az L-es Így egy L-es nadrágot rendeltem meg végül
2020. dec. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!