Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Feltűnt hogy manapság hiába...

Feltűnt hogy manapság hiába van 100 féle üzlet, mindegyik ugyanazt az ízléstelen vackot árulja?

Figyelt kérdés
Nekem cipőből és kabátból volt ez. Komolyan, teljesen abszurd milyen "divatot" találnak ki. Ha meg van 1-1 normális darab, azt azonnal elkapkodják. Esetleg megírhatnátok hol vásároltok, mi a bejáratott üzletetek.

2020. dec. 10. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Igen nehéz normális ruhát találni, férfi vagyok
Nem, férfi vagyok
Igen nehéz normális ruhát találni, nő vagyok
Nem, nő vagyok
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Kabát: Cosmos, online, Amazon

Cipő: CCC

Mindig találok jót. Engem inkább az zavar, hogy akkor a választék, hogy alig tudok dönteni, több darab is tetszik.

32/N

2020. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kabát: Mango

Cipő: ecipo.hu

2020. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Inkább úgy mondanám, aki időtlen, jól kombinálható, minőségű dolgokat akar venni ami nem megy széjjel 3 mosás után annak mélyen a pénztárcájába kell nyúlnia. A legtöbb fast fashion bolt nagyon rámegy a trendekre ami persze érthető mert a fiatalabb korosztály tényleg azt veszi amit a tiktokon meg instán lát aztán fél év múlva már senkin nem látod... de ettől függetlenül pl h&mben és a zarában vannak nagyon jó egyszerű de csinos dolgok amik több szezont is kibírnak, viszont gci drágák.
2020. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én általában rendelek, már megvannak a forrásaim. Utálom a csiricsáré “hűűdetrendi” cuccokat, amiket a divatmajmok viselnek és az unalmas, ‘letisztultnak’ nevezett jellegtelen basic darabokat is.

Kötődöm a ruháimhoz és sokáig szeretném viselni őket, akár évtizedekig.

2020. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Én tudok nagyon egyedi darabokat, nem plázákban, és hypeolt üzletekben kell keresni, hanem mondjuk végigmész kisebb utcákban és körutakon.
2020. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesit, hogy alig lehet normális férfi téli dzsekit kapni mert mindenhol ilyen térdig érő lányos parkák vannak
2020. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Több helyről szoktam vásárolni. Néha fast fashionban is, és eddig nem volt problémám a tartóssággal, van olyan kabátom ami Orsayből van és már öt éves, hibátlan. Igaz hogy 28 ezer volt.

Sokmindent rendelek egy ruhacsoportból, ahol egy külföldön élő Rhölgy forgalmaz különféle ruhákat, cipőket és néha kiegészítőket is. Nem minden a stílusom nyilván, de nagyon sok jó cuccot találok. Méretre eddig minden passzolt és nagyon jó minőségűek. Ruhákból, kabátokból mellesleg odavagyok a vintage darabokért, így ezeket célzottan keresem. HellBunny, Vintage Vogue, Rockabillyfashion etc..

2020. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
F vagyok és mindig találok magamnak ruhát
2020. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak manapság, mindig van egy réteg, akinek épp nem tetszik az épp meglévő divat, és felháborodva nyomatja ezt a "manapság" dumát. Ez így volt 100 éve is.
2020. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!