Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ízléstelen ilyen szoknyát...

Ízléstelen ilyen szoknyát viselni középiskolásan?

Figyelt kérdés
Kicsit térd fölé érő, fényes, függőlegesen vékony csíkokban szivárvány színű.
2019. szept. 20. 10:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Elég nehezen tudom elképzelni, de a kérdésre a válasz igen, a fényesség és a szivárványszíne miatt.
2019. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Ha a pitcsa gatya rendben volt akkor attól mi jöhet még ami prosztóbb lenne?

Ebből a szoknyából nem lóg ki a hátsód tehát jó.

2019. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ilyen holo szoknyára gondolsz?
2019. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

#2

Te láttál már iskolába menni lányt ilyen nadrágban, vagy még mindig a nyári részegség hatása alatt vagy?

2019. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

[link]


Hasonló ehhez, csak vékonyabb csíkokkal van, és élénkebb színekkel

2019. szept. 20. 13:02
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Ez buliszoknya, nem iskolába való.
2019. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Ez iszonyat gagyin néz ki és nem iskolába való
2019. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nem tudom felvenni sehová, mivel nem bulizom? :(

Egyébként,ami nekem van azon kisebbek a csillogós micsodák, és talán nem ennyire fényesek.

2019. szept. 20. 13:12
 9/19 anonim ***** válasza:
45%

Na látod, ezért nem kéne ész nélkül minden sz.rt megvenni. Gondolkodni is kéne, hogy vajon hova is tudnám felvenni?

Mégis mit hittél? Hogy ezt majd iskolába felveheted? Legfeljebb farsangkor, vagy bolondballagáskor, vagy esetleg a nyári szünetben utcára, ha még fel akarod venni.

2019. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves kilences. Nem értem miért kommunikálsz velem úgy, mint valami idióta 3,14csával, nem magamnak vettem a szoknyát, hanem ajándék volt valakitől, és nem akarom az illetőt megsérteni azzal, hogy soha nem látja, hogy hordom. És csak olyan szituációban találkozok vele, hogy vagy épp a suliba megyek, vagy éppen haza, mivel ugyan azzal a járattal közlekedünk.



Esetleg ha úgy venném fel a szoknyát, hogy csak fekete dolgokat viselek azon kívül az segítene a helyzeten valamit? Egyébként nem hordok feltűnő ruhákat, mert nincs túl jó alkalom, de ez most kivételesen tetszik, és nem is áll borzalmasan.

2019. szept. 20. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!