Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatnék ruhákat...

Hol találhatnék ruhákat ilyesmi stílusban? Mondjatok boltokat légyszi. Bp-en érdekelne.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 12. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
a promodban szoktak ilyen érdekesebb ruhák lenni
2010. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fenn a padláson:) És ez komoly:) csak mi nem Bp-en vagyunk XD
2010. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg turizz egyet turkálókban, tuti bukkansz ilyenkere, ráadásul olcsón.
2010. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is turkáló kell hozzá, a színösszeállításhoz meg te! :) Hippinek nem nagy dolog felöltözni, de ahhoz tudni kell úgy "viselkedni", ami szintén nem nagy dolog, ha nem vagy egy maximalista, görcsös típus... :D
2010. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bahia, indiai bolt
2010. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Igazából mindig is tetszett ez a stílus, meg a filozófia is, ami mögötte van. Most nem a zenei irányzatra gondolok, erre a goára, ez abszolút nem összeegyeztethető szerintem. Szóval most érkeztem el oda, hogy a külsőmben is inkább a természetesebb, lazább vonalat képviselném. Mondjuk már általános óta bátyám deszkás pólóiban járkáltam:D na mind1. Ha tud még valaki pontosítani, azt megköszönném. Turikat 1 éve fedeztem fel, de ilyeneket nem látok, csak a 70es évekbeli hippi stílust, de az meg nekem túl nőcis viselet lenne.
2010. aug. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!