Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet normális árban...

Hol lehet normális árban normális 43-as női cipőt kapni?

Figyelt kérdés

Unom már, hogy az összes cipőm sportcipő, nyilván mindegyik férfi vagy uniszex. Akarok elegáns cipőket is venni, de nincs a méretemben sehol. Amíg a glami.hu az átlagos méretű cipőkre közel 70 ezer darabot dob ki, addig ez a szám a 43-asnál 2400. Ebből pedig a legtöbb az unalmas átlagos sportcipő vagy túl színes, esetleg a nagyi stílusú és/vagy gördülő talpú. Rengeteg most divatos csizma és bakancs tetszik, de én csak irigykedve nézem.

Próbáltam külföldi oldalakon is keresni, de ott sem jártam valami nagy sikerrel, de azért linkeljetek ha tudtok, főleg Európai érdekel.

A másik az, hogy amit találok, az is elképesztően drága. 20e felett kezdődik az a cipő, amit az átlagos lábúak megkapnak 9e-ért a helyi(!) deichmannban vagy bárhol, nem kell rendelgetni. Én 14 éves korom óta nem vásároltam cipőt üzletben.


Tudtok oldalakat ajánlani? Nagy lábúak, ti hol vesztek cipőt?


2020. dec. 12. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van jó pár 43-as szép cipő.

2020. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted nem néztem szét itt egyszer sem, ha a kérdésemben is említem...?
2020. dec. 12. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Arról ne is álmodj,hogy ebből a méretből olyan választék lesz mint a többiből. Néha van egy,kettő,de ennyi.Sajna ilyen nagy az enyém is.
2020. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne rohoogj ki, de valami travi shopban? ahol nonek oltozott ferfiak vasarolnap cipoket. nincs ilyen?
2020. dec. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!