Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szereted a selyem...

Miért szereted a selyem hálóruhát, pizsamát hálóinget?

Figyelt kérdés
Kérdés azokhoz szól akik hordanak alváshoz selyem szatén anyagú pizsamát, hálóinget, miért szeretik? Mi a jó benne? Vannak aki irtóznak ettől a csúszós hideg érzetet adó anyagtól, vannak akik meg fétisként élik át az anyag vonzalmát. Ekkora a szakadék, vagy van köztes állapot is?

2020. dec. 13. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert szép, és olyan fancynek érzem magam tőle. Olyan kis elegáns, mintha gazdag lennék :D
2020. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a trikóm selyem a póló alá, száraz a bőröm, szóval a wc-papír szerű anyagok könnyen felsértik, ez meg puha és selymes, szóval nem. És nem hideg, hiszen átveszi a testhőt.
2020. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amiatt tetszik amit az első írt:)

De sajnos nem nagyon tudok ilyenbe aludni,olyan mintha lecsúsznék az ágyról:D

Szóval inkább egy hosszú pamut pólóban alszom,vagy ilyen csipkés pizsama alsó+felsőben

2020. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjemtől szoktam ilyeneket kapni. Azért hordom, mert neki örömet okoz. És valóban nem hideg, átveszi a testhőt, teljesen jól lehet benne aludni.
2020. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elsőre lehet hidegnek tűnik, de hamar átveszi a testhőt. Persze normális minőséget kell választani.

Én nagyon szeretem, kiskorom óta alszok selymes anyagú pizsamákban, és már nagyon régóta ágyneműm is selyem. Hozzá lehet szokni hogy csúszkál egymáson az anyag. És valóban olyan királylányos luxus érzetet tud adni. Vendégségbe, nyaralás de még korházba is selymes szatén pizsamában aludtam, nem érdekel ki mit mond gondol én nagyon is szeretem, számomra kényelmes.

2020. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat, ezek szerint más is szereti, nem csak én:D
2020. dec. 13. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Régen volt egy lány életemben, kedvéért kezdtem selyem pizsamát felvenni, aztán kapcsolat megszakadt, selyem szatén fétis megmaradt. Szeretem érezni magamon. Van boxeralsóm meg ingjeim is, meg természetesen köntös és ágynemű is selyem.
2020. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert szeretem, hogy fényes, és szatén ágyneművel a csúszós, hűs érzést.
2021. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!