Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon ciki...

Szerintetek nagyon ciki lenne? Hordhatom?

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni a középsulit, de a mellem nagyon kicsi. A legkisebb melltartó is nagy rám; most vettem egy bikini-szerű szivacsos, de nem kosaras "melltartót". Szerintetek hordhatom ?
2010. aug. 12. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
azt hogy bikiniszerű azt úgy érted hogy ilyen fürdőruha anyagból van? egyébként ha nem feltűnő hogy bikini akkor sztem hordhatod, de melltartóban is van olyan ami szivacsos de nem merevítős. válassz olyat.
2010. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A bikine-szerűt úgy értem, hogy háromszög alakú, az anyaga nem olyan mint a fürdőruha. Rendes anyagból van, a pántja is olyan mint egy melltartónak.
2010. aug. 12. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogyha nagyon kicsi a melled, akkor tök felesleges akármilyen "melltartószerűséget" hordanod, majd elég lesz akkor hogyha legalább a legkisebb melltartóba beleférnek a cicijeid.Ráadásul, ha egy kicsit átlátszósabb felsőt veszel fel akkor át fog látszani, és az sokkal nagyobb gáz, ha látják, hogy nincs nincs is melled, de melltartód az van, mintha nincs melled, és akkor nem is hordasz. Majd még fognak nőni, ne félj.
2010. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. nekem is kicsi, de nem hordok semmit, mert csak ilyen kitömött hatást kelt. és pont ez a ciki, ha a semmire veszel melltartót. várj, amíg megnő, nemgáz, a pasik szexinek tartják.
2010. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kicsi a mellem, de mégis ilyet hordok, mert kényelmes és szép formát ad. És már nem vagyok gimis. Nem ciki, ezek a fazonok most divatosak...
2010. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor sem horhtaom, hogyha az én méretem?

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. aug. 12. 16:29
 7/10 A kérdező kommentje:
hordhatom*
2010. aug. 12. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:

van igazán kicsi melltartó is ... 60-70 nekem is pici mellem van... de azért mégis jobban mutat az ember ha van rajta na meg azért sok ruha alá kell na meg önbizalmat ad

(én70a hordok )lemila üzetben agyon szépeket lehet kapni nz körül ott tutitalálsz

2010. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok mellem (80/A), és ki sem lépnék az utcára melltartó nélkül, önbizalmat ad, meg ugye a bimbó kérdés is meg van oldva. Mindenképpen vegyél melltartót, ha jó rád meg tetszik, akkor simán jó lesz a 3szög alakú is.

26/N

2010. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat !:)
2010. aug. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!