Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 34-es méretű farmernadrág az...

34-es méretű farmernadrág az mekkora?

Figyelt kérdés

Rákerestem a famrernadrág méretekre, de kb minndenhol mást írnak. Most akkor hogy is van?

Amit most rendelni szeretnék, azt úgy állítottam be a webshop-ban, hogy: méret: szélesség 34, hosszúság 34.


kb 182 cm magas vagyok, 60 kg. Tehát elég vékony.

A fenti méret jó lehet?


2020. dec. 17. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
A 34-es méret az XS-esnek felel meg. A 36-os meg kb. S-es. De nadrágot amúgy sem rendelünk az alap, próbálni kell, számtalan fazon létezik mindegyikből más-más méret a jó.
2020. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha normális webshop volt akkor kellett legyen ott rendes méretválasztó táblázat.
2020. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
About You-ról
2020. dec. 17. 14:43
 4/14 anonim ***** válasza:

A nadrágoknál gyakran két számmal adják meg a méretet; az első a derék, a második a hossz, mindez inchben. Váltsd át a centiben lemért méreteidet inchre, és akkor megkapod, mekkorát kell, vegyél.


A sima konfekcióból, mivel magas van, szerintem kicsi a 34-es, hosszban mindenképp, úgy fogsz benne kinézni, mintha kinőtted volna. Még a legtöbb modell is a webshopok fotóin 36-os méretet visel.

2020. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vigyázat! ha farmerméret a 34, akkor az nem a normális 34-es XS, hanem legalább 44-46-os konfekcióméret!
2020. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tessék! Pontosan 44-es konfekcióméret:


[link]

2020. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem jött le a kérdésből, mi a nemed?

Én 180 cm és 52kg vagyok és 36-38 nadrágokat hordok szerintem neked is kicsi lenne a 34

L

2020. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 170 cm és 51-2 kg vagyok, 34-es méretű farmereket hordok.

Így látatlanba nem tudom megmondani neked, hogy melyik lenne a te méreted, mert a testsúly alapján sokszor egyáltalán nem lehet megmondani egyesek méretét, hisz az is nagyon fontos, hogy a testeden hol, hogyan helyezkedik el az adott súly, (mellek, esetleg has vagy csípő), mennyire nehezek a csontjaid, stb. A másik csalóka dolog, hogy két üzlet azonos méretezésű farmerjénél hatalmas eltérések lehetnek.


Azt is mindenképp fontos szem előtt tartani a méretválasztás során, hogy milyen fazonú a nadrág. Skinny, mom vagy boyfriend/baggy? A skinny fazonnál semmiképp sem szabad a valós méreted alá menni, sőt, ha nagyon szűk a naci, lehet, kell belőle eggyel nagyobb is, de pl. a baggy, bő nadrágoknál garantáltan egy mérettel kisebbet kell venned, mert tuti nagy lesz.


Már csak a magasságod miatt is azt mondanám, hogy mindenképp a 36-38-as méretekben gondolkodj.

2020. dec. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8: te is kevered a farmerméretet a konfekciómérettel!
2020. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A konfekcióboltokban a farmerméret is konfekcióméretben van megadva, csak a farmerra szakosodott üzletekben van külön farmerméret, Levisben meg ilyenek. Átlag boltokban nem.

Belenézek a H&Ms nadrágomba, 34es van beleírva. Ne próbáld már bemagyarázni, hogy az valójában 44es, miközben 160 centi vagyok és 47 kiló. Egy 44es nadrág leesne rólam.

2020. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!