Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható vagy gáz ha a combcsizma szára felér a ruha alá? Szóval a lábakból nem látszik szabad bőrfelület.

Figyelt kérdés

Erről a ruháról és csizmáról lenne szó:

[link]

[link]

Szűkebb ceruza szoknyákkal már láttam ilyen párosítást, hogy a csizma felért a szoknya alá.

Arról nem kérek véleményeket, hogy kinek mennyire nem tetszenek az effajta csizmák, mert k@vás meg stb, nem ez a kérdés.



2020. dec. 18. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Elfogadható. Csak nem szép. Fura.
2020. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Annyi a lényeg hogy ránézésre ne legyen béna, és ne kövérítse a combod a szoknya találkozásnál.

Illetve ne fázz felül.

2020. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha megy a stílusodhoz és tudod viselni, hajrá, jó lesz az.:)
2020. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Semennyire nem gáz, sőt ez most divatos is.


[link]


[link]


Szerintem kifejezetten jól néz ki

2020. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ami térd alá ér, vagy térdig az még jó (az én ízlésem szerint).

Nekem van és olyan és bőven hosszú szárú még az is.

Az annál hosszabbat ízléstelennek gondolom, túl extrém.

De mindenkinek más az ízlése, nem szólnék le valakit akkor se, ha ilyet venne fel, csak én kényelmetlenül érezném magam benne.

2020. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem egyáltalán nem gáz, sőt ad egy kis extra sejtelmességet és visszafogottságot a combcsizma erőteljesen lábexponáló hatásának, ha a csizmaszár a ruha alatt végződik.

Tény, hogy a térd fölé érő csizmák esetén egyfajta "elvárás" szokott lenni, hogy legalább egy minimális sávban szabadon maradjon egy kis combfelület (már amennyiben nem leggings-szel vagy nadrággal viselik), de ez egyáltalán nem törvényszerű és épp ezért rejlik benne rengeteg variációs lehetőség attól függően, hogy mit szeretnél hangsúlyosabbá tenni.

Ma már mindenféle ruhahosszal párosítható a combcsizma, aki ezen még mindig megrögzötten "útszéli"-zik, attól felesleges divattanácsot kérni.

Akár könnyedén ráguglizva is inspirálódhatsz a hasonló jellegű összeállításokból, mint amit magadnak szeretnél, ráadásul a fekete velúrutánzatú combcsizma az egyik legdiszkrétebb az összes létező változata közül.

Itt pl. láthatsz sokféle, különböző hosszúságú ruhát hosszú szárú csizmával, ami igenis nagyon sikkes. Van, ahol kivillan a comb és van, ahol nem, pont ez benne az izgalmas, tudni kell játszani vele és persze tudni kell viselni is:

[link]

2020. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!