Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék Shelly's bakancsot...

Adras55 kérdése:

Hol tudnék Shelly's bakancsot venni vagy rendelni? Londonport ban már nem lehet kapni!

Figyelt kérdés

#Shellys Rangers #shellys bakancs
2020. dec. 18. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos csak használtan tudsz venni. Nagyon sajnálom én is, meg sokan mások, Londonport az megszűnt, nincs már magyarországi forgalmazója a Shelly'snek, illetve én úgy tudom, jó pár éve csak katonai célokra gyártanak. Kerestem én is egy ideje, de külföldi oldalakon sem találni.


De ne veszítsd el a reményt! ugyanis:


Nemrég én szereztem egy okés állapotút facebookról. Ha szerencsés vagy és picike a lábad, akkor nagyobb esélyed van rá, enyém 42-3 között mozoghat :D de 36-tól kb 40-ig szoktam elég gyakran látni facebook marketplacen.

Ajánlom figyelmedbe az "Acélbetétes bakancs...akinek van vagy szeretne" csoportot facen, be is linkelem (nem reklám, csak töltenek fel oda is):

[link]


illetve a rocker turkálóban is megfordulnak:

[link]


Annyit tudsz tenni az ügy érdekében, hogy jófogást, vaterát, gardrobcserét is nézed ezek mellett.


Illetve, ha írsz méretet akár itt, akár privben, akkor elküldöm, ha találok valamit, mert én kb. naponta nézegetem az eladó Shelly'seket, hogy még gyorsan szerezzek, amíg nem tűnik el mindegyik az országból :D


Ja és 20 éves lány vagyok, nem ötvenes pasi, csak átérzem a helyzeted. xD

2021. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és! Ha pesti vagy, vagy ismerősöd van ott, a Gihádát és a Jajcicát ajánlom. Instagram és Facebook fiókjukat érdemes nézni, nemrég jött Ironside meg Shellys is, Martens is megfordul ott gyakran. Illetve a Lovebug Vintage is jó, weboldaluk is van.
2021. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!