Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hollister jó márka? Mióta van...

Hollister jó márka? Mióta van a piacon? Pl. Adidashoz képest mekkora márka?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
egy google keresés azért belefért volna nem? 2000-ben alapították, és a fasorban sincs az adidashoz képest. ilyen tipikus tini márka
2020. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Az A&F cég olcsójános márkája.Magyar falusi suttyóknál lehet menő,azok a Retro"világmárka"😁termékeiért is képesek jó pénzt kiadni,pedig ott aztán tényleg sehol semmi. Én azt a márkát nézem valamibe aminek múltja van.Ami régóta van hatással a divatra,képvisel valamilyen életérzést,megbízható minőséget ad az adott árszinten.Te is csinálhatsz ruházati céget úgy,hogy berendelsz ruhákat a kínaiaktól egy általad kitalált logóval és alapítasz rá egy brandet,legyen mondjuk a neve Anonim Highlife Fashion.Ráírod az Anonim pulcsira,hogy huszonötezer.Vagy ötvenezer.Attól ez most prémium márkának fog számítani?Meg lehet marketingelni,kiteszed óriásplakátokon a belvárosban a reklámodat,jóképű,sportos fiúk és gyönyörű lányok pózolnak a ruháidban,nagyon menők.Simán lesznek olyanok akik megveszik a cuccaidat csak azért mert drága,hogy ezzel tudassák a környezetüknek hogy nekik telik ilyesmire és hogy ők is a menők közé tartoznak.Így működnek a divatmárkák,az általad említett márka is.Valós értéket nem képvisel,az aranynak van világpiaci ára,nem egy pulcsinak.Te döntöd el,hogy neked megér-e annyit amennyiért adják.
2020. dec. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
A hollister olyan az amerikai tiniknek mint itthon a h&m. Mindenki azthordja tök basic
2020. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem tré márka. Általában olyan embereken szoktam látni, akik többet akarnak mutatni a vagyonukból, mint amijük van.
2020. dec. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Uristen888 válasza:
100%
Szerintem tök jó ruháik vannak. Nekem is van pár , minőségileg is rendben vannak. Amúgy meg mindenki azt hord amit szeretne. Attól még nem leszel suttyó, se nem többnek látszó.
2020. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
#2 Ha jó és megbízható minőség valami, de nemrég óta van a piacon az máris szar?😂 Évek óta megvannak a Hollister ruháim és olyan mindegyik, mintha vadonatúj lenne, ehhez képest az Adidas pulcsimon egy mosás látszik. Wtf??
2021. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!