Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma egy miniszokny egy rovidebb...

Ma egy miniszokny egy rovidebb kis borvillantos kabat es egy testszinu 15 denes harisnya volt rajtam egy kiscsizmaval. Tobben megneztek. Nem gondolnam. Hogy olyan hideg lenne foleg fazos sem vagyok. Szetetek noiessen oltozni. Olyan nagy gond ez?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Az a gond, hogy én nem voltam a nézők közt.
2020. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Lehet nem mertek az árak felöl érdeklődni
2020. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Itthon mindig az a baj, ha az ember divatosan akar öltözködni, mert rögtön elpecsételik (van ilyen szó?) ribinek. A mackónadrágos kihanemén asszonyok meg fordulgatnak utánad.

Amíg nem fázol, nyugodtan vedd fel amit szeretnél.☺️ Én is azt teszem.

Kellemes Ünnepeket!

2020. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem nőies öltözködés kiscsillag, hanem ribizlis. Na így már érted, miért néztek meg?
2020. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Jajj, most lehet lepontozni... Istenem, ennyi gyökeret
2020. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

ez nem noies, ez idojarashoz nem illo es gaz. gondolom, azert bamultak meg, mert 5 fokban ‘borvillantos’ kabatban jatszottad az eszed, nem azert, mert olyan jol neztel ki. amugy meg milyen az a ‘borvillantos’ kabat?! normalis teli kabat derekig leer legalabb es ala amugyis szoktak ruhat felvenni.. a testszinu harisnya meg gaz.

de szerintem ez a kerdes kamu es eselyes, hogy valami perverz ferfi irta, aki erre veri.

2020. dec. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mibol vonsz le ilyen kovetkeztetest. Nem gondolom hogy egyedul lennek a vilagon aki hasonloan oltozkodik. Gondolom csukott szemmel jarsz az utcan es nem latsz ilyet.
2020. dec. 21. 07:08
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy így hirtelen elképzeltem a szettet, egy proli nőt látok magam előtt. Szerintem inkább gáz volt. Harisnya meg kiscsizma olyan falusi viselet.
2020. dec. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem a problémát

A férfiak megnéznek mert csinos lehetsz benne. Csinos is akarsz azért veszed fel


Nők meg miért néznek azaz ő dolguk. Nem látunk a fejükbe


Ha nem nézne senki az lenne a baj

F

2020. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nincs benne semmi rossz. Te èrezd jò magad benne. Imádom ha egy nő nőiesem ès mèg csinosan is öltözködik. Ha megnèztek na ès mi van benne rossz.
2020. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!