Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma egy miniszokny egy rovidebb...

Ma egy miniszokny egy rovidebb kis borvillantos kabat es egy testszinu 15 denes harisnya volt rajtam egy kiscsizmaval. Tobben megneztek. Nem gondolnam. Hogy olyan hideg lenne foleg fazos sem vagyok. Szetetek noiessen oltozni. Olyan nagy gond ez?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kép?
2020. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez tipik nagyvárad téri prosti viselet.
2020. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Mert nyilván kizárólag miniben lehet csinos. 5 fokban ez bizony a szánalmas magamutogatás kategória ebben a formában. Miért nem mindjárt bikiniben korzóztál?
2020. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, h szeretsz nőiesen öltözködni. Én is szeretek, de nem csak attól lesz nőies egy öltözet, ha rövid a ruha és kivan valamid. Pl a derekad. Lehetsz te úgy is nőies, h hosszabb a ruhád, és nincs ki a derekad. Szerintem csak azért néztek ám meg. Én is megnéztelek volna, h te jó ég... Amúgy összességében nem lenne ezzel gáz, ha nem tél kellős közepén történt volna. Ilyenkor ugye az emberek többsége minél jobban beöltözik, ezért néznek furán. Nekem mondjuk a 15denes harisnya önmagában már tutira hideg lenne, így vagy kettőt vennék fel, vagy egy vastagabbat. Alulról a legkönnyebb felfázni..
2021. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!