Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, tippek szoknya és...

Lányok, tippek szoknya és harisnya viselésben?

Figyelt kérdés
Eddig csak hosszú nadrágokat viseltem, de szeretnék szoknyákat is felvenni. Viszont nem szeretem a lábaimat, szerintem nem szépek. Arra gondoltam, hogy fekete harisnyát vennék fel alá, de nem tudom hogy ez minden fazonnal és színnel jól mutat-e

2020. dec. 21. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Lány vagy te biztos? hm?
2020. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Én csak fekete harisnyát hordok, felveszem mindenhez. :)

Vagyis farmerrel, feketével, színessel jó, az ilyen lenge nyári anyagú szoknyákat kerüld, azzal buta hatást kelt :)

2020. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

A fekete mindenhez jó:)


1. Neked az a fétised, hogy a harisnyafétises embert akarod mindenkiben meglátni?

2020. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A fekete mindenhez jól passzol. De az túl komor szerintem. Én inkább a testszínűeket szeretem, mert azokkal tök jól lehet "variálni". Testszínből is van jópár árnyalat, világosabb, sötétebb stb. Pl tavasszal, meg kora nyáron inkább sötétebb árnyalatút veszek, mert attól olyan lesz a lábam, mintha már barnult volna, nem pedig rikító fehér. :D De olyat is lehet vele "csinálni", h kb észre sem vehető, h van rajtad harisnya, ha sikerül a bőröd árnyalatával egyező testszínűt találni, ami nem csillog... az szinte észrevehetetlen.

A fekete meg túl egyértelmű, és sokkal kényesebb is, mert minden sokkal jobban látszik rajta. Pl testszínűnél sokszor észre se venni, ha felszalad egy szem, mert nem üt el a harisnya a bőrtől, viszont egy feketénél ott fog virítani a világos bőr a szakadás alatt... Mondjuk az előnye meg az, h nem kell mindig frissen borotváltnak lennie a lábadnak, a fekete harisnya alatt nem látszik, ha picit borostás... :D 32/N

2021. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!