Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kényelmesnek tartod a balerina...

Kényelmesnek tartod a balerinacipőt?

Figyelt kérdés
Tökre megosztó. Valaki szerint a legkényelmesebb viselet, míg mások ki nem állhatják.
2020. dec. 22. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szhar kényelmetlen mert nincs vastagabb talpa és így nem tompít járásnál.

F.

2020. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Nem. 10 éve nincs balerina cipőm, de mikor még hordtam ilyesmit, nem volt köztük olyan, ami ne törte vagy nyomta a lábam. Sétálni egyáltalán nem jó mert vékony a talpa és összenyomja a lábujjat, meg amúgy szerintem tramplis is, kb. senkinek nem áll jól, de ez már mondjuk ízlés kérdése.
2020. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%
Az ugye megvan, hogy ez arra való, hogy fél órát ugrabugráljon benne az ember a színpadon, meg harisnyás férfiak emelgessék és nem arra, hogy betonon caplassunk benne fél napokat.
2020. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem, de kell a sarkába egy zselés betét.
2020. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Metionin ***** válasza:
68%

13. Az teljesen más, a kérdező a balerinacipőkről ír ami kis lapos topánka, nem a spicc cipőről :D

amúgy én hamarabb caplatnék a betonon a rendes balettcipőmben mint a divat balerinákban mert nekem kényelmesebb (az a része ahol a topánka tör a spicc cipőnek pont puha, na de az orra "kárpótol") :D

2020. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Én régebben (~2-3 éve) csak abban jártam, ha az időjárás engedte. Leginkább tavasszal és nyáron, ez volt a kedvencem. Nagyon szerettem és volt csomó, mindenféle színben és mintában. Viszont már nem bírom elviselni magamon és csak nagyon ritkán hordom, mert kényelmetlennek érzem és nem is túl praktikus. Nekem azzal nincsen gondom, hogy vékony a talpa és lapos stb., sőt. Viszont az már elkezdett zavarni, hogy nem tartja rendesen a lábamat, nem olyan stabil és valamikor már attól féltem, hogy egyszer elhagyom a lábamról :D Pedig szerintem szépek, más bajom nem volt vele és szívesen hordanám. Csak nem praktikus, ha a hétköznapokon sokat kell sétálnia, futkároznia az embernek és nekem sajnos kell.
2020. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Most már csak az a kérdés marad, mezítláb miért szeretnék egyesek mászkálni? Azon 0 mm a talpvastagság és végképp nem tartja semmi a bokát...
2020. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
17es, ha mezítláb vagyok, akkor a láb izmai sokkal könnyebben tudnak korrigálni. A balerinacipő meg instabil, hiába korrigálnak az izmaim, nem elég. Egyébként mezítláb sem gyalogolnék kilométereket, a balerinacipő kb a strandpapuccsal egyenlő. Rövid távra gyorsan felkapni okés, rendes mindennapi használatra egyáltalán nem. A strandpapucs meg legalább nem dörzsöli a sarkam meg a kislábujjam.
2020. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
95%
Csinos, de sosem találok olyat ami ne törné a sarkam véresre. Szóval nem kényelmes
2020. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kényelmes
2021. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!