Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi alapján lehet rólam megmond...

Mi alapján lehet rólam megmondani, hogy eredeti az órám, vagy hamis?

Figyelt kérdés

Gondolom ez ruha, kocsi, kor függő.

Na már most, ha én tegyük fel vennék egy sima acél Submariner hamisítvány órát, abból is a jobb minőségű több száz dolláros változatot, akkor holtbiztos, hogy aki meglátná rajtam az tudná, hogy hamis?

Sokan úgy vettem észre tudják, hogy a Rolex drága márka, de van aki azt hiszi, hogy 150-200 ezer forintba kerül csak, es nem 3+ millióba.



2020. dec. 25. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Az átlagember nem veszi észre hogy 20 000 forintos, vagy 10 millió forintos órád van.
2020. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy proli ha vesz is egy subbyt az nem fog abban menni a falunapra a ládagyári céges bulira stb. Őrzi a dobozában mert befektetés.
2020. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem fog.

De a ládagyári szalagmunkás szerintem marhára nem fog automata szerkezetű, minőségi acél szíjas Subért kutakodni, ugyanis lehet nem is tudja, hogy létezik a típus, hanem inkább vesz egy hamis Adidas cipőt, vagy egy vaterás Gucci pólót.

2020. dec. 25. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Amelyik társaságban számít az ilyen, ott megmondják ránézésre. Én mondjuk azért röhögnélek ki, ha megtudnám (nem meglátnám, mert én ilyet nem veszek észre), hogy többszázezer pénzt költöttél egy órára, pláne, ha nem is engedheted meg magadnak.
2020. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Van az embereknek egy szűk rétege, aki felismeri a hamisítványt, kb az emberek 1%a. Van az embereknek egy rétege, aki nem ismeri fel a hamisítványt, de felismeri a márkát. De ne aggódj, az emberek 90%a odáig jut el, hogy van rajtad egy óra, ami ezüst színű/ barna/ stb.

Volt itt egy kérdés, valaki mutogatott egy ocsmány, barna, semmilyen órát, és én meg voltam győződve hogy a kínai ruhaboltban vette 4 ezer forintért, és kiderült hogy egy márkás, több százezer forintos óra. Na, ennyire értenek az emberek az órákhoz.

2020. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

#3

Ismerek olyan gyári munkást akinek van több ritka Rolexe is. Neki ez a hobbija meg ez neki befektetés is. Attól mert valaki gyári munkás nem azt jelenti hogy igénytelen ostoba proli.

2020. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném észre és nincs is számomra jelentősége.
2020. dec. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kamut venni gáz. Mutatom, hogy van pénzem, de közbe nincs és hamisítvány.
2020. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamu óra kamu ember. Ha nincs pénzed Rolexra ne vegyél, ahogy hamisított Ferrarit sem szokás venni mert egyszerűen ciki.
2020. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!