Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akkor így jóformán ingyen...

Akkor így jóformán ingyen kapok kedvezményt ha kijátszom a boltot? Sima paraszti ész

Figyelt kérdés
Fel van tüntetve hogy 20 ezer től 30% kedvezmény. Akkor ha veszek 4 terméket hogy meglegyen az annyi de nekem csak 2 cucc kell viszont adnak vissza pénzt ha valami nem jó. Én majd azt mondom hogy a másik kettőnél nem lett jó a méret és azt a kettőt visszaviszem. Így jócskán megéri mert a másik kettőt nagyon olcsón megvehettem. Vagy akkor ilyen esetben mindenképpen az egészet vissza kell adni?
2020. dec. 27. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Kétlem, hogy nem gondoltak volna erre az esetre. A másik 2t teljes áron felszamoljak es a kulonbozetet visszakapod, ami így mar annyira nem lesz biznisz.
2020. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Istenem! Ez elég aljas húzás! Ennyire nincs pénzed vagy mi? Ez egy butaság és azért a boltok sem hülyék!
2020. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Középiskolába járok, semmi pénzem te idiótta! A cipő tönkrement már, kell új.
2020. dec. 27. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Vissz fogják adni, kijátszható így. Viszont számolni kell az átfutási idővel, lehet 2 hét vagy akár több, mint egy hónap is mire visszakapod a pénzt.
2020. dec. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 14 napos elállási jog megillet online vásárlás esetén. Természetesen működőképes az ötlet. Én is éltem már ezzel. Fast fashion cégeket meg hatalmas vállalatokat nem fogok sajnálni :D

Azon kevés alkalmak egyike mikor a fogyasztó nyer a kapitalizmusban...

2020. dec. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-sel egyetértek
2021. jan. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!