Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyári munkásnak milyen ruhákat...

Gyári munkásnak milyen ruhákat illik felvenni a munkahelyén? 25/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm, nem adnak munkaruhát?
2010. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát gondolom nem ilyet: [link]


attól is függ, hogy a kényelemre helyezed a hangsúlyt vagy csinos akarsz lenni, ja és hogy mit csinálsz pontosan a gyárban.

Például el tudok képzelni egy hosszított póló+leggings+balerinacipő összeállítást így nyárra.

2010. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
alkatrészeket szerelek, gyártósoron, de nem olyan koszos munka. van, köpeny, de nem kell viselni nyáron a meleg miatt. Csak olyan sokmindenkit megszólnak, hogy hogy néz ki, mi van rajta, meg nem ide illik, hogy gondoltam megkérdezem a véleményeteket.
2010. aug. 13. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy érted a kérdést?Abban mész,amiben akarsz.Én is,ahogy kedvem van,ált elegáns,szoknya...Van ott öltöző.nekem adtak köpenyt és munkacipőt.De viszek ényelmes nadrágot,sima pólót,felsőt.Külső nem lényeg,csak ne legyen szakadt nekem.Úgyis csak munkaidőben van rajtam mindez
2010. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!