Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kevés ruhám van sok...

Nagyon kevés ruhám van sok tönkrement sokat kifogytam és szeptemberbe kezdek új munkahelyen és egyetemen is miket vegyek és hol?

Figyelt kérdés
Van egy fekete kosztümöm, egy farmer egy adidas melegítőszett pár ing és 1-2 zakó valamint sok sok kiegészitő nyaklánc táska cipő stb. Úgy gondoltam több pénzem lesz nyár végére de sajnos nem. kevéspénzből hol és milyen ruhákat vegyek h változatosan csinosan tudjak öltözni?
2010. aug. 20. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz körbe a turikba, kínai boltokban. Esetleg most vannak nagyobb leárazások a New Yorker, C & A -ba, nézz körül.

Azt nem tudom, nem irtad, hogy milyen munkád lesz, mert szerintem ez fontos, hiszen nem mindenhova kell kosztüm.

Suliba nem kell, így oda vehetsz sportosabb ruhákat is!

2010. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sportruhákat nem nagyon szeretem a munkahelyem is elegáns ruhákat követel
2010. aug. 20. 10:54
 3/12 anonim ***** válasza:
hanyas a méreted?
2010. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés?

Elegáns ruhákat vegyél.

2010. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ázsia-Center! Elfogadható árakon nagyon jó cuccokat lehet vásárolni.
2010. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hányas méretű ruháid vannak amikből kifogytál?
2010. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
44-46os-ból lettem 38-40es
2010. aug. 20. 11:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy ötletem. A 44-46-os ruháid megvannak még? Ha igen add el őket ezen az oldalon: [link]

Csak regisztrálni kell, és a haszonból nem kell a honlap üzemeltetőinek X %-ot fizetni, hanem mind a tiéd. Az eladott ruhák árából pedig meglepheted magad pár új csinos darabbal :)

Minden ruhaboltban most lesznek/vannak a nyárvégi leárazások, akár 70%-os is szokott lenni, és nagyon szép csinos darabokat lehet kifogni igazán olcsón. Nézz körül a Takkoban, a Vögeleben, itt elegánsabb ruhákat is árulnak nem csak pólót és farmert. A Tescoban is nagyon jó minőségű, csinos ruhák vannak, de ott is csak leárazáskor érdemes vásárolni.

2010. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elegánsabb cuccok a H&M-ben is vannak, illetve a New Yorkerben is akad egypár, az Amisu márkából. Illetve nézz be egy turiba is, kincseket fogsz találni fillérekért!
2010. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem angol turikban lenne érdemes körülnézned, nagyon egyedi, szép cuccokat lehet találni.
2010. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!