Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sheinről vélemények? Milyen...

Sheinről vélemények? Milyen minőség?

Figyelt kérdés
Aki rendelt már onnan, azoknak a tapasztalatára lennék kiváncsi. Nagyon silány minőségűek a ruhák? Vissza lehet küldeni ha nem jó? Nektek összességében bevált?

máj. 13. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Vannak okés cuccok de sok szenny is.



Nem mondható etikusnak az oldal, használnak modern rabszolgaságot, és kétes alapanyagokat is.

Kozmetiumot, szempillát pl tuti nem vennék onnan, mert nem akarok ilyennel játszani.



Légy kritikus, ha a leírás (alapanyagok, stb) meg az user fotók alapján selejtnek néz ki, az lesz.


Gondolok itt pl olyanra, hogy ha póló, leggings esetén félsz, hogy át fog látszani, az bizony olyan is lesz.


Ami egy oldalon nyomott mintásnak néz ki, az az is, és ki fog kopni a festék rajta.


Szintetikus bőr cuccok bizony kemikália szagúak lesznek, merevek és izzadósak.


Ami csipke horzsolósnak néz ki, az bizony az.



Vinteden vagy hasonló helyen Shein cuccokat v

viszonteladni kb leheten.



De pl vettem már pamut pólót, az teljesen jó pamut póló.

Marricát, fürdőszoba kiegészítőket, zoknit, stb. Ezek mind jók.

máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uh, akkor amilyen amilyennek gondoltam, nem fogok onnan rendelni ruhát.

Köszi a választ:)

máj. 14. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengeteg ruhám van onnan amiket 3-4 éve hordok es nagyon szeretem. Sokat fogytam és csak így tudtam megengedni maganak a ruhatár cserét.

Nagyon meg kell nézni a kommenteket es a fenykepeseket is és az alapján dönteni. Szerintem ha ezt megteszed, onnan max 10ből 1 ruha lesz csalódás

máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
56%
Olyasmi, mint az aliexpress és társaik. 80% szemét és 20% meglepően jó minőség, csak rá kell szánni az időt, hogy alaposan átolvass mindent és megnézd a véleményeket, vásárlói képeket a termékről. Ot kiderül, ha valami nem okés. Eddig amiket vettem, 1-2 darabban csalódtam csak de ott is a méret volt gáz nem a minőség.
máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon lutri a dolog. KB 50-50 % és úgy vettem észre nem is mindig lehet a feltett véleményekre alapozni.

Volt már nagyon jó darabom is potom pénzért, és volt ami a kukában végezte.

Alapvetően az anyagokkal van gond. Én szeretem, ha egy ruha anyaga jó minőségű kellemes viselet, és sajnos ez nem mindig valósul itt meg.

Múlt héten jött például egy nadrág (borzalmas átlátszó volt, anyaga mint a smirli papir)

Egy jópár edzős cucc, táska és edzős szettek, na ezek például kifogástalanul jók voltak.

Egy szoknya és felső szett ami nem volt rossz, de a szoknya anyaga olyan szinten müszálas volt, hogy mosás után 3 perccel már száraz volt.

Visszaküldeni nem éri meg, inkább add oda valakinek ami neked nem válik be.

máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor nem kockáztatok. Főleg ha eladni se lehet. Maradok a Zaránál és a többi jól bevált márkánál:)
máj. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!