Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes feltölteni ruhát a...

Érdemes feltölteni ruhát a Gardróbcserére?

Figyelt kérdés

Van egy pár új és alig használt cuccom, szeretném eladni őket. Viszont úgy látom fórumban, hogy sokan panaszkodnak, hogy nem megy jól, meg van egy spammer is...


Facebookom nincsen, így a marketplace nálam kilőve.


2020. dec. 29. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagy női ruhák?
2020. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagy 2-3 éve gardróbcserézek. Dióhéjban; ha nem vagy türelmes típus, nem ajánlom. Sajnos anonim felhasználós az oldal (értem ezalatt, hogy nicknév van, illetve profilképet sem kötelező magadról feltöltened, ebből a szempontból jobb lehet a marketplace). Ha el akarsz adni valami márkásabbat, sokan cserélni akarnak (nem egyszer valami bóvlira), illetve sokallják az árat, amennyiért adod... Én H&M-es, alig használt ruhákat is potom áron rakok fel, mivel nem gazdagodni szeretnék az oldalon (arra nem alkalmas), csak megszabadulni a ruháimtól. Sok érdeklődő ghostingol, nem hajlandó visszaírni, valakivel nem lehet dűlőre jutni (másfél hónapig egyeztettek, mert azt hiszi, egy 1500 forintos nadrággal akarod átvágni, vicc...), a férfi felhasználók között vannak lábfetisiszták, akik fotókat akarnak kunyerálni, adathalász profilok, stb... Az eladás pedig a szerencsédtől függ, valamikor hónapokig nincsen érdeklődő, aztán többen is jelentkeznek egy termékre, vagy viszik el a fél kínálatod.

Ennek tudatában mérlegelj.

2021. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Plusz infó:


Tényleg nem megy olyan jól az oldal. Ez a növekvő postaköltségnek is betudható. Ha nem vagy hajlandó kevesebbért eladni valamit, akkor nem ritka, hogy nem tudod eladni, mivel az adott ruha ára + postaköltség többe jöhet ki, mint amennyiért az érdeklődő megvenné újonnan.😕

2021. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokan cserélni járnak fel az oldal jellege miatt is, de sajnos csak akkor jársz sikerrel, ha megunt holmit teszel fel és nem olyat, amit kihíztál/nőttél/fogytál, stb. mert ha pl. fogytál két méretet, ugyanazzal a két mérettel nagyobb ruhákat akarnak cserélni veled sokszor. Arról nem is beszélve, hogy sok a kritikátlan felhasználó, aki a jó állapotú, újszerű ruháidat valami kinyúlt rongyra akarja elcserélni. Nekem speciel nem lenne képem ehhez. Még jó, hogy viszonylag anonim az oldal és valakinek van így bátorsága megtenni...
2021. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb 5 éve vagyok fent az oldalon! Nagyon sokat köszönhetek neki, több mint 250 eladáson vagyok túl, ezekből sokat személyesen bonyolítottam le. Már alig maradt olyan ruhám, amit eladásra szánok. Szerintem nagyon kedves lányokkal van tele az oldal. Persze előfordul, hogy valaki kicsit fura, de gondolom ez elkerülhetetlen már ennyi idő után. Nekem csak pozitív tapasztalatom van és én ajánlom a gardrobcserét!
2021. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!