Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az igazi órát vegyem vagy a...

Az igazi órát vegyem vagy a replikát?

Figyelt kérdés

60-70 ezerért lehet kapni Rolex replikákat Miyota automata szerkezettel, viszont az nem eredeti és félek, hogy elromlik, mivel garancia nincs rá.

A másik választás egy Roamer modell lenne kb. 120 ezer forintos áron, viszont az nem tetszik annyira, hiába egy márkás minőségi óra.



2021. jan. 2. 16:41
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nos, inkàbb egy Roamer. Mondom ezt replika-hasznàlóként. Szinte az összes replikàmmal van valami gond, ami jellemzően szerkezeti hiba, a tisztes javítàsa egyenlő egy új repi àràval.
2021. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hiába a megbízhatóbbnak mondott szerkezet, akkor is gyakran előfordulnak hibák velük?
2021. jan. 2. 16:45
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor keress olyan 60-70 ezer forintos órát, ami tetszik és akkor mindkét problémád megoldva. #IQ200
2021. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem tetszenek, ez a baj. Egyáltalán, még a 125 ezresek sem annyira, mint írtam is.

Gondoltam érthető...

IQ lvl 201.

2021. jan. 2. 16:48
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Aha, tehát te ismered az összes ilyen árkategóriájú márkának az összes modelljét? :) És pont a Rolex formaterve tetszik, amely mellesleg eredeti márkajelzéssel bőven megtalálható ilyen árkategóriában. Seiko, Squale, Steinhart, Pagani meg 10 másik márka csinált már szinte ugyanolyan megjelenésű órákat. Én inkább olyat vennék akkor, ha ez a formaterv tetszene.


Ja hogy neked nem a formaterv miatt tetszik ezek szerint, hanem mert Rolex. Ezt akkor magaddal kéne megbeszélned, mert láthatóan önmagadnak is hazudsz, "nem tetszenek, ez a baj". Az ugyanolyan kinézetű Rolex bezzeg tetszik, mi? :)

2021. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Lunkeld már hol lehet venni Rolex Replikát.
2021. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván az eredetit. Hamisítványt venni amellett hogy törvénytelen még vérciki is. Amúgy nem igaz hogy 120 ezerig nem találsz olyan órát ami tetszik. Nekem van Rolexem, Omegám, JLC-m és mégis tudnák 5-6 órát mondani ami tetszik 120 ezer alatt.
2021. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Sosem értem a replikát használókat. Ha nincs pénzed megvenni az eredetit akkor nézz szét a saját árkategóriádban. Pláne egy ilyen dolognál, ahol a replikának is “megkérik” az árát. Akik eredeti Rolexet hordanak úgyis kiszúrják, hogy te nem azt hordasz. Meg amúgy mindenki más is, ha az öltözködésed többi részéből is lejön. Szerintem az olcsóbbat vedd meg.
2021. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A más, hasonló búvár órák egyáltalán nem olyanok, még ha hajaznak is nagyon a kimondott Submarinerre. A Steinhart a kivétel.

Valószínű nem veszek inkább semmilyet, gyűjtök még többet, és szétnézek a kicsit magasabb árkategóriában. :)

2021. jan. 2. 20:00
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Valaki mondja meg, mi értelme van egy replikának? Hiszen Te tudod, hogy nem eredeti. Aki megengedhet magának egy eredetit, szintén tudni fogja, hogy a tied nem az. Akkor kit akarsz vele becsapni?
2021. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!