Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az igazi órát vegyem vagy a...

Az igazi órát vegyem vagy a replikát?

Figyelt kérdés

60-70 ezerért lehet kapni Rolex replikákat Miyota automata szerkezettel, viszont az nem eredeti és félek, hogy elromlik, mivel garancia nincs rá.

A másik választás egy Roamer modell lenne kb. 120 ezer forintos áron, viszont az nem tetszik annyira, hiába egy márkás minőségi óra.



2021. jan. 2. 16:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Becsapni senkit, sőt. Annak örülnék, ha senki nem foglalkozna vele.

Egyszerűen nekem tetszik, hogy olyan mint a sportolóknak stb.

2021. jan. 3. 10:27
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

"más, hasonló búvár órák egyáltalán nem olyanok, még ha hajaznak is nagyon a kimondott Submarinerre. A Steinhart a kivétel."


Akkor vedd a Steinhartot, mi a probléma? Továbbra is állítom, hogy neked azért tetszik a Rolex, mert Rolex, nem a design miatt. Ha a design tetszene, akkor az összes többi hasonló is tetszene, de legalább néhány. Saját magadnak is hazudsz, mulatságos vagy :)

2021. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a Submarienerről van szó. Replikát semmiképp ne vegyél.


De jól írták. Szinte az összes gyártónak van hasonló stílusú búvárórája. Van ami kicsit átszabva, finom módosításokkal van ami eléggé hajaz rá. De végülis búváróra design. Olyan marha nagyot nem lehet villantani. Nyilván hasonlítanak egymásra.

Csak hogy említsünk párat, amik közül lehet válogatni:

[link]


Még be se kell ütnöd... Ha ezek közül nem tudsz választani, neked tényleg nem a design tetszik, hanem a Rolex felirat. Steinharttal nem tudom mi a bajod. Nagyjából 95%-ban Submariener.


Egy igazi órakedvelő soha nem venne fel replikát.


Erősen ajánlom a Steinhartot, esetleg a Davosa Ternos-t.

2021. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezzel mi is a gond? [link]


Igen, tudom, hogy van itt valaki a fórumon, aki szerint a Seiko a prolik órája, igen.

Szerintem nem.

(Mondjuk az én szüleim nem is voltak édestestvérek.)

2021. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom a Seiko mitől lenne proli óra. Nekem is van.

Bár a búvárórái sosem tetszettek annyira. Kicsit olyan fura a formájuk.

2021. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!