Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok olyan famert ami...

Hol találok olyan famert ami fenéknél kivágott? Mármint hátsó combnál

Figyelt kérdés
16l

2021. jan. 2. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Veszélyes egy normál farmert + olló 🤷‍♂️
2021. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem néz ki jól ha egy farmer hátul kivágott de csak egy olló kell hozzá meg egy cérna hogy majd ott el varrd a szélén hogy nehogy tovább szakadjon
2021. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Olyat még nem láttam, de ha látszik a ott a segged bőre nem gondolod hogy kicsit kuvás? Ilyen fiatalon?
2021. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert mikor vegyek fel ilyen nadragot? Nyugdijasan?
2021. jan. 2. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem soha 😃vagy majd ha prosti leszel vagy kalandos buliban
2021. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En mar eldontottem, venni fogok az erdekelne hol lehet, nem az h mit gondoltok rolaa
2021. jan. 2. 23:41
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Akkor ha nézzék a pedo bácsik.. :)
2021. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
én egyszer vettem fel szilveszteri partyra olyan farmer forrónadrágot, aminek a fenekénél mindkét oldalon egy lyukat vágtam és alá egy mintás fekete harisnyát húztam. utána mindenki azt beszélte, 17 évesen elég rosszul esett
2021. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen farmerem, Olaszországban vettem ismerősöktől, amúgy nagyon jó minőségi olasz darab. Te még lehet hogy kislány vagy hozzá tényleg, én 25 évesen vettem fel picit parázva, de páromnak tetszett, szerinte semmi megbotránkoztató nem volt benne.
2021. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!