Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem enged rendelni a...

Miért nem enged rendelni a Bershkából?

Figyelt kérdés

Ma jött a fizu, akartam rendelni egy-két dolgot a Bershka oldaláról, erre azt írja ki, hogy "A fizetést nem lehet befejezni. Tranzakció visszautasítva. Ellenőrizd a megadott adatokat, vagy próbálkozz egy másik fizetési móddal. " Pedig én mindent helyesen írtam be.


Ezt mit jelent? Miért nem enged fizetni?


2021. jan. 5. 12:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Otp?
2021. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Előre nekem sem engedte, aztán valamiért még is....

Kb 2 évvel ez előtt is jártam így... egyszerűen nem hagyta jóvá a rendelést.

2021. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De már második napja próbálkozok vele megállás nélkül, ha 10x nem írtam utasított el, akkor egyszer sem.
2021. jan. 6. 22:01
 14/22 anonim ***** válasza:
Nincs a kozeledben Bershka uzlet? Egyszerubb lenne ha bemennel es megvenned ott amit szeretnel. :D
2021. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerinted ha lenne a közelében üzlet, akkor nem ment volna el oda eddig? Amúgy sincs minden az üzletben meg, mint ami az online üzletekben.

Írj az oldalnak... hátha valami rendszer hiba. Esetleg csinálj egy új fiókot! Nálam a zara csinálta ugyan ezt, és regisztráltam egy új fiókkal, és ott engedte!

2021. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Itt nálunk nincs üzletük, karácsony előtt voltam pesten az egyik üzletükben, de a legtöbb dolog, amit kinéztem, nem volt abban a boltban, ami mégis volt, az nem volt az én méretemben. A hétvégén megint tervezek felmenni, csak sajnos ezt sem garantálja, hogy meg is tudom venni, amit akarok...
2021. jan. 6. 22:11
 17/22 A kérdező kommentje:
Most egy másik kártyával is próbáltam, azzal sem működik. Tényleg nem értem, hogy mi a baj.
2021. jan. 7. 07:47
 18/22 A kérdező kommentje:
háttt, szerintem rájöttem a probléma forrására...
2021. jan. 7. 08:46
 19/22 anonim ***** válasza:
na mesélj...:D
2021. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Igen ugyan ez a hibaüzenet, szinte ugyan az a helyzetem mint a kérdezőnek, én is próbáltam másik kártyával de úgy sem sikerült. Szerintem valami rendszer hiba, teljesen együtt tudok érezni a kérdezővel engem is nagyon feidegesített. Még ez a chat funkciót is próbáltam hogy az eladók így segítenek (angolul) de nem sikerült amit írtak. Lassan fel fogom hívni őket.
2021. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!