Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szoktatok felvenni, ha...

Mit szoktatok felvenni, ha nagyon ki kell öltözni egy hivatalos eseményre?

Figyelt kérdés

Fiúknak ugye gondolom teljes öltöny, ezért inkább lányok válaszát várom, de fiúk is válaszolhatnak. ^^


25/L



2021. jan. 8. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Alkalomból is függ: koktélruha, kisestélyi, szonya+ing.
2021. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Kis fekete, elegáns csizma vagy szandál (az időjárástól függ). Ha nem annyira nagy esemény, vagy utána még rohannom kell, nadrágos szett is jó. Ez az, ami fix.

Aztán a helyzettől függően ékesítem még az összeállítást pár kiegészítővel, ékszerekkel, hozzá illő hajdíszekkel, és természetesen sminkelek is.

2021. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ milyen esemény. Ha olyan az esemény, akkor valami szép, elegánsabb ruhát szoktam felhúzni, de ha pl. másfajta alkalom, akkor kosztümöt. (Szoknya,ing/blúz, blézer)
2021. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegy hogy koktél parti vagy álló fogadás. Meg van adva a dress code?
2021. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
79%
Hivatalos esemény (pl. konferencia fogadás) nem tolom túl, sima egyszerű fekete egyberuha, harisnya, egyszerű fekete magassarkú. Annyi hogy szolidabb sminket csinálok mint hétköznapokon, meg extrább ékszert nem veszek fel.
2021. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Zakó, fekete gatya, fekete bakancs.
2021. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nos én olyan helyre elvből nem teszem be a lában ahol szigorú dress code van megadva. Vagy ha kénytelen vagyok nagyon feszegetem a határait annak a bizonyos dress code-nak.. Az öltönyöktől, estélyiktől, egyéb elegánsnak vélt öltözetektől kiráz a hideg. És nem, nem azért, mert kényelmes típus vagyok. A megjelenésemre mindig figyelek. Csupán valamiért annyira elüt a stílusom mindenkiétől. :D Ők nem értenek engem, én nem értem őket.

Sajnos konkrét választ nem tudok adni a kérdésre, mert nem tudom itt megfogalmazni pontosan milyen öltözéket viselnék. Nem tartozom semmi féle stílus ágba.. Jó persze ha nagyon akarnánk be lehetne sorolni, de az sose lesz a teljes igazság.

2021. jan. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Milyen hivatalos esemény? Konferencia, esküvő, bál, bankett, felvételi, nívós üzleti meeting? Van dress code a meghívón?
2021. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!