Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan rövid nadrág nőknél nem...

Olyan rövid nadrág nőknél nem hivatalosabb helyre elfogadott, ami habar elég rövid, feneket nem mutat + egy nem sokat mutató felső?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 12:30
 1/4 anonim válasza:
0%
Mi a kérdés?
2019. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: az a kérdés hogy elfogadott-e. Ennyire buta ne legyél már, hogy nem tudsz egy összetett mondatot értelmezni.


Kérdező: szerintem elfogadott, persze sokfélék vagyunk van aki szerint ez már ribizlis.

De én mindig ilyet hordok, és nem gyakran szólnak be érte, vagy néznek csúnyán, az emberek többsége normàlisnak tartja.

Szerintem egyébkènt ez a legkényelmesebb. Feneket mutató shortban feszélyezve ereznèm magam, a hosszabb (mondjuk combközépig érő) gatya meg nem kényelmes sem a meleg, sem mozgás szempontjából.

2019. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Szerintem igen. Munkahelyen kívül én is hordok ilyet.
2019. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Munkahelyen kívül bárhova megfelel.
2019. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!