Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes fehérneműt venni?

Hol érdemes fehérneműt venni?

Figyelt kérdés

Bugyikat szeretnék venni, azonban nincs ötletem melyik boltban érné meg. Eddig kínaiban vettem őket, viszont ott kiszámíthatatlan mikor éppen milyen típusú árut tudnak beszerezni és így nagyon zsákba-macska milyen stílusúak vannak. Illetve mostanában elkezdett jobban érdekelni, hogy mi is van rajtam, így minőségibb fehérneműt szeretnék horadni. H@M-ben nézelődtem még régebben párszor, viszont egyiknek sem volt gumis a csípő része, az olyanok viszont folyton csúszkálnak és csak feszengek bennük.

Főleg hiphugger stílusúak jöttek be, amiknek valamennyire gumis a csípőrészük.

Ti hol szoktatok bugyikat venni?



2021. jan. 9. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én minden fehérneműmet a H&M-be veszem. Olcsók és szépek. Van egy pár szexi bugyim, azokat egyesével lehet venni, illetve kettő csomag egyszínű bugyi is, amit 3-as, 5-ös kiszerelésekbe lehet venni. Na, azok a kedvenc bugyijaim, nagyon olcsók és tök kényelmesek. Illetve rengeteg bralettem van a H&M-ből. Nagyon csinosak és ezek az egyetlen olyan melltartók, amik az én kicsi melleimre is jók.
2021. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szimpatikus lett így a H&M. Szerintem először ott fogok nézelődni, még egyszer köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld plusz!
2021. jan. 10. 22:42
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Attól függ, mennyit szánsz rá. :) Amikor nagyon nem volt holmim, mindegy minden alapon a New Yorkerben vettem akciósan ilyen szettekben hármasával melltartókat. Jól bírják 2,5 év alatt és a fekete, illetve natúr színűek teljesen vállalhatóak, bár nem annyira feltűnőek, vagy “szexik”. Alsóneműt szintén így vettem a H&M-ben, azokat nem ajánlom jó szívvel; hamar bolyhosodnak, nem túl minőségiek.

Mióta van egy kis megtakarított diákfizetésem és minőségi, de tartós fehérneműket keresek, Tolnai üzletben vásárolok. Szép darabjaik vannak és nem is mindegyik drága. (Nagymamámnak rugalmas pamut alsóneműt vettünk itt anno darabját 1200/1300 forintért.)

2021. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Women's secret a legjobb, de mivel még csak diákmelozom én is csak akciosan vasarolok ott🥰
2021. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!