Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sem nőies a bő...

Szerintetek sem nőies a bő szárú farmer amit női boyfriend farmernek csúfolnak?

Figyelt kérdés

Én konkrétan hányok tőle, búzás és olyan benyomást kelt mintha a nő a pasija nadrágját vette volna fel.


[link]


[link]


[link] &imgdii=4AVdMblGNoIz8M



#Homárkák
2021. jan. 11. 12:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Régen ez volt a divat aztán most vissza jött. Szerintem sem szép, de nem érdekel ki mit hord. Én maradtam a szűk farmer mellett
2021. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Ennél nagyobb bajod ne legyen.
2021. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
Nem tetszik.
2021. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
mintha a nő a pasija nadrágját vette volna fel - na vajon mit jelenthet a boyfriend fazon...
2021. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy "nőies" eléggé relatív, az ilyen nadrágokat is lehet jól párosítani meg a szűkeket is rosszul.

Nekem pl. azok elrejtik a derekamat az ilyen boyfriend típusúak meg kiemelik és gyönyörű homokóra alakot kölcsönöznek :D, meg nálam az is szempont, hogy extrém vékony vagyok és soha nincs skinny nadrág a méretemben, ez meg amúgy is eláll tehát mindegy ha xxs helyett xs-t találok.


Amúgy nagyon felismerhető a stílusod, tudom, hogy téged is leszólnak az öltözködésed miatt de miért nincs egy kevés tolerancia benned?

Semmivel sem vagy jobb azoktól akik leszólnak mert rövidnadrágot vagy harisnyát hordasz. Ne várd h más változzon ha te nem vagy hajlandó változtatni

2021. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

5!

Lehet rám gondoltál...

Csak jelezném, hogy ennél a kérdésnél elfelejtettél litániát írni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

Gondolom nem vetted észre. Áhh dehogy a fiúkat nyugodtan lehet ekézni.


Kérdező!


Valóban homárkás ez a szett, ezt még tudják tovább fokozni a bokavillantással.

Behányok az ilyen nőktől.

Benne van a nevében hogy férfi gatya de még ez sem zavarja a buzzancsokat.

2021. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Még annyit kedves ötös, hogy nem én kezdtem és nem mi vagyunk többségben.

A linkem jó példa erre, nagy összefogásban ócsárolják azt aki skinny farmert mer felvenni. Kislányok kisfiúk egyaránt.

2021. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem kifejezetten csajos / nőies, de sztem attól még nem a hányadék kategória. Lazább stílus, van, akinek inkább az a stílusa, igénytelennek, ízléstelennek meg nem az.
2021. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
én imádom őket, mert sokkal jobb a közérzetem bennünk. nem tudtam, hogy manapság egy nadrág alapján dől el ki nőies..:) meg amúgy is, ha valaki nem "nőies", miért zavar téged? de tényleg érdekel.
2021. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
Rettenetes. Miért csak szélsőségekben tudnak gondolkodni a nők?
2021. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!