Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sem nőies a bő...

Szerintetek sem nőies a bő szárú farmer amit női boyfriend farmernek csúfolnak?

Figyelt kérdés

Én konkrétan hányok tőle, búzás és olyan benyomást kelt mintha a nő a pasija nadrágját vette volna fel.


[link]


[link]


[link] &imgdii=4AVdMblGNoIz8M



#Homárkák
2021. jan. 11. 12:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Jajj de imádtam a jó kis 2000-es éveket :D már nem vennék fel ilyet és én is jobban szeretem a szűkített nadrágokat, de egyáltalán nem tartom ezt sem férfiasnak. Egy toppal meg sneakerrel ilyen R’n’B-s is lehet.
2021. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annak csúfolják, de az ilyesmi szabásút más is hordta, illetve hordja. Trapéznadrágnak hívták régebben, ma baggy jeans név alatt fut. Jó, tudom, nem ugyanaz, de csak az arányaira értettem. Egyébként pedig szólj másnak is, hányjatok együtt! (Géza a Csapd le csacsi c. filmből :DDD).
2021. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszik f18
2021. jan. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Ezekből egyik sem boyfriend. Az első trapéznadrág, a második mom jeans.

Trapéznadrágot sose vennék fel, mert nem áll jól (nincsenek hosszú lábaim), a mom jeanset viszont imádom (de sima szűk farmert is hordok). Szerintem sok lánynak sokkal jobban áll, mint a skinny jeans, ráadásul EZERMILLIÓSZOR kényelmesebb, és sokszor egészségesebb is a viselése.

Egyébként lehet, hogy ez újdonság, de a lányok/nők nem kötelesek állandóan szexin öltözködni. Ha nem tetszik, ne nézegesd őket. Bár ha már egy ruhadarab ekkora reakciót vált ki belőled, hogy behánysz, meg random kérdésekben ócsárolod, akkor gyanítom, nem a ruhadarabbal van a legnagyobb gondod.

2021. jan. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%

14!

Szerinted csak a nőknek nem kötelező mindég nőiesen öltözködni?

A férfiaknak MINDEN ESETBEN férfiasan kell lenni?

Íme egy kérdés ahol a kislány válaszoló színtén behány a látványtól, de a többi válasz sem kutya:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Most akkor erre mit lépsz kedves bő gatyás bnőm?

2021. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Vagy épp ennél a kérdésnél is az a baj hogy nem férfias a kérdező!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2021. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#15 Ki mondta, hogy csak a nőknek nem kötelező? Szerintem a férfiaknak sem kötelező mindig férfiasan kinézniük/kiöltözniük, nyilván nem én kommentelgettem az általad linkelt kérdésekhez.
2021. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na látod?! Mégis van akik szerint egy férfinek kötelező mindég férfiasan kinéznie, mégha nem is te írod.
2021. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

És akor mi van? Ha pár anonim senki azt írja, hogy a férfiaknak mindig férfiasan kell kinéznie, akkor ahelyett, hogy röhögnél egyet és haladnál tovább a napoddal, úgy döntesz, hogy akkor innentől minden nőnek tip-top külsővel kell léteznie 0-24-ben, akkor is, ha ők egyáltalán nem szóltak be a férfiaknak? Vagy mit bizonyít ez?

Én például magasról letojom, mit írt random Gizike/Pistike, akkor is olyan ruhát fogok felvenni, amiben ébben kényelmesen érzem magam, és illik az adott alkalomhoz. Te miért nem teszed?

2021. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
6%

Te egy visszahúzódó belenyugvó emberke lehetsz, engem viszont idegesítenek a részrehajló megnyílvánulások!

Lehet talán ezért nem lépek tovább..

2021. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!