Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miben tároljátok otthon a...

Miben tároljátok otthon a sminkszereket? Hogyan rendszerezitek?

Figyelt kérdés
Rendbe akarom tenni cuccaimat, de nem tudom mibe tároljam őket, ami praktikus is meg olcsó is.
2009. máj. 29. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Fürdőszobában van a szekrényben egy polcom és oda vannak berakva. Az ecsetek, szemceruzák spirál pedig szintén azon a polcon egy kis porcelán tartóba beleállítva. A hajgumikat pedig kis gyékény kosárkába.
2009. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem már vagy három nesszeszerem van tele mindennel. Lassan nekem is szanálnom kell. De én most fogok költözni, majd ott veszek új tartókat.
2009. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Szia! :) Csak a TE kedvedért lefotóztam az én megoldásomat. Nekem a sminkes cuccok az íróasztalomban vannak, 1 egész fiókot ürítettem ki a pipere holmiknak.

[link]

A leggyakrabban használt cuccok balra alul vannak egy régi fagyisdobozban ami nem matricás csak egy sima műanyag dobozka, ezenkívül van két nesszeszerem a ritkábban használt dolgoknak (körömreszelő, műszempilla, körömlakk) balra fennt a zacsiban a "póthajam" van amit beleszoktam fonni a hajamba mikor olyan a kedvem (kb 1 évben kétszer) jobbra felül meg sminkes bőrönd, azon rajta meg a manikürkészlet. Összevissza van dobálva minden benne de mégis mindent megtalálok. Jó sok cuccom van, de sminkelni nem szoktam :D :D :D amikor bejön a meleg akkor nem szoktam festeni magam csak szempillagöndörítő+spirál mert a melegben lefolyik rólam. A sminkelést csak ősszel, télen és kora tavasszal űzöm, de akkor viszont nagyon szeretem. Nyáron szinte soha.


22L

2009. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a képet! Én sajnos gyakran sminkelem magam, még nyáron is, mert vannak bőrhibáim...

A fürdőszoba polc nekem kicsi, abba nem fér szinte semmi. Vagyis inkább fordítva, a holmim sok. Oda még ha beteszem a napi szinten használt arclemosót, krémet stb. melléjük már nem fér semmi. De jó , hogy te így meg tudtad oldani...

Az a baj, hogy sokszor elfelejtkezek dolgokról, mert a fiókban nem találok semmit. Meg mire használnám lejár stb..

2009. máj. 29. 10:11
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

hello! én tudod mit csinàltam, megoldando a sok cucc-kevés hely problémàt? Volt itthon egy csomo ciposdobozunk, ahhoz vettem ilyen ontapados tapétàt (??asszem tapéta, de szerintem sejted mire gondolok, olyan mint a csomagolopapir, de az egyik fele ragad), aztàn csak egy snicer kellett, és gyàrtottam marhaelegàns dobozokat a filléres cipodobozbol :)

Van beloluk a nappaliban, a furdoszobàban- az egyikben a sminkszereket tartom, a màsikban az ilyen kevésszer hasznàlt dolgokat, mint lakk, pakolàsok, stb..

2009. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na ez nagyon tetszik! Úgyis lesz nemsokára gardrób szekrényünk, oda is jól jön apróbb cuccoknak. :)
2009. máj. 29. 10:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 tárolóm van, van egy kosárkám, abban tárolom a ritkán használt dolgokat, tele van lejárt szavatosságúakkal is,de nincs szívem kidobálni, emlékek fűznek hozzájuk. aztán van egy színes kis kartondobozkám, abban szintén a ritkábban használtak vannak, meg a körömlakkok. és van egy neszesszerem, abban azok vannak, amiket napi szinten használom, úgy mint alapozó, pirosító, szemspirál, szemhéjpúderek, ecsetek.
2009. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk a fürdőszobaszekrényben van a smink...középen van a tükör ugye és a két szélén van 3-3 polc.Nem túl nagyok a polcok,de 2-őn pont elfér.Az egyiken vannak fültisztitó,egy hosszú kerek műanyag dobozban pedig a szemcerka,szájfény és szempillaspirál van.Mellette pedig a kis szemhéjpúderek(2-3színárnyalatúak.)

A fölötte lévő polcon a szélére be van állítva egy komplett sminkkészlet,bár azt ritkán használjuk,mellette kicsi műanyag dobozkában vannak a rúzsok és alapozó és mellette a dobozba állítva van egy kis kerámia.Abba vannak mellékes cuccok,szempillafésű meg ismelyik:D

Így nincs nagy kavalkád,mindig tudjuk mit hol keressünk.

14/L

2009. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! Sajnos most a fürdőszobában még kicsi a hely, de majd bővítjük, ezért nem fér be nagyobb polcos szekrény... pedig jó lenne, mert így fiókban tárolni nem szeretem őket.
2009. máj. 29. 11:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet kapni különböző üzletekben dobozokat, külön kis rekeszekkel:

[link]


Kb. 1 éve vettem és nagyon jól bírja, külön van a szájfény, alapozó-púder, tus, szempillaspirál... Van egy másik ilyenem, abban pedig a szemhéjfestékek vannak színekre bontva. Nagyon praktikus. :)

2009. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!