Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek alacsony lányon...

Szerintetek alacsony lányon jól áll a nagyon magasszárú magassarkú csizma?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, de azt mondta a barátom hogy nem állna jól nekem mert alacsony vagyok...156cm vagyok, és vastag combbal rendelkezem. Őszinte véleményt kérek.

2021. jan. 11. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Optikailag rövídítené a lábaidat. Inkább egy szép bokacsizmára szavaznék.
2021. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Neee...
2021. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ariana Grande is felveszi a maga 153 centijével.

Arra ügyelj, hogy melegebb időben szigorúan térd fölé (!) érjen a short, különben elég hülyén mutat, ha egymás mellé tömörül minden. Na, az tényleg összenyom optikailag. Tapasztalatból mondom, én még nálad is alacsonyabb vagyok.

Hidegebb időben pedig olvadjon bele teljesen a nadrág színébe (mintha egyben lenne) ezért praktikus választás a fekete. Vastag combbal is inkább ezt a megoldást javaslom.

Ha ragaszkodsz egy karakteresebb színű csizmához, legyen rajtad egy olyan kabát/dzseki, ami harmonizál vele.

Az alacsony nők közül sem mindenki ugyanolyan alkatú, nem lehet drasztikus szabványokat felállítani, mert közülük is mindenkinek más áll jól.

2021. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kedves 3-ik,nekem is Ariana jutott először eszembe. 😉 Nagy önbizalmat és motivációt adtál, hogy merjek combcsizmát hordani.
2021. jan. 11. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem ajánlott
2021. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem, összenyomna.
2021. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem.

Ha mindenképpen akarod, akkor úgy, hogy van egy rés a csizma és a nadrág/ szoknya közt, hogy ki látszik a lábad.

2021. jan. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább magassarkú bokacsizma de lehet hogy jó a hosszúszárú csizma de szerintem attól még alacsonyabbnak tűnnél):
2021. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!