Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom? Szeretem a...

Milyen a stílusom? Szeretem a farmereket, kockás nadrágokat (csőszárú, vagy kicsit! Bővebb). Majdnem mindig hosszúgatyát hordok, néha térdnadrágot.

Figyelt kérdés

Pólók, kivágott topok, kapucnis pulcsik (sportosak), tornacipő, bakancs, nyáron tangapapucs, sok színes karkötő egyszerre, medálos nyaklánc (gitárpengető, csillag, kereszt, lakat..),övtáska, szegecses öv, vagy két különböző színű vékonyabb öv.

Az öltözéket próbálom azért ízlésesen összeválogatni: mi mihet megy..


Sötétkék v sötétvörös v fekete körömlakk.

Hosszú szőkésbarna hajam van, de lehet, hogy befestem csoki / karamellbarnára vagy vöröses barnára.

Kivasalom és néhol belekreppelek, vagy mosás után befonom és ilyen rasztás hatása lesz, vagy kócos-hullámosra szárítom.

Zene: rock, punk, punk-rock, pop-rock, pop-punk, alternatív rock, (néha reggae)


2010. aug. 14. 16:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
rockerszerűség :D
2010. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

már bocsi. de mi az h a neten kérdezed meg h mi a stílusod? az ember érzi azt...még ha nagyon fiatal vagy, akkor is. én előbb éreztem h mi 'vagyok' aztán öltözködtem /viselkedtem úgy. ne várd el h mi mondjuk meg mi vagy.

én tényleg nem beszólásból értem. csak gondolj bele. elmész valahova és megkérdezi vki: te pank vagy?

te meg válaszolsz:

igen, mert gyakorin ezt írták a többiek.


szóval ez nem attól függ , milyen ruhát hordasz. hanem h mit érzel.


egyébként megkérdezhetem h milyen pank zenét hallgatsz ?:)



18L

2010. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
én nem azt kérdeztem, hogy milyen vagyok belülről, hanem arra voltam kiváncsi hogy a külsőm mire hasonlít / a külsőm alapján milyen a stílusom
2010. aug. 15. 00:05
 14/20 A kérdező kommentje:

hát régebbieket is hallgatok, apunak vannnak cd-i

The clash, Ramones..

2010. aug. 15. 00:09
 15/20 A kérdező kommentje:
amúgy helyesen leírva: punk
2010. aug. 15. 00:14
 16/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nem nagyon érdekel h h kell "helyesen" leírni. te biztos akkora PUNk vagy h jobban tudod xD csak kár h itt kérdezgeted h mivagy:D nevetséges

2010. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
örülök, hogy jól szórakozol :)
2010. aug. 15. 23:39
 18/20 A kérdező kommentje:
hogyhogy mi vagyok...ha nem érted, hogy mire vonatkozik a kérdés akkor nagyon sajnálom, de igazából nem is érdekel
2010. aug. 15. 23:42
 19/20 anonim ***** válasza:
valami punk-rock féle lehetsz sztem. mint én is:)milyen együtteseket szeretsz?
2010. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
milyen a stílusod!bejövös! én is hasonlóan öltözöm:színes csomózott karkötők,zenekaros pólók, v csak sima mintásak, ált sima farmer(csőgatya) néha ilyen skót kockás cuccok, fekete tornacipő. a nyakamban pengetőt,koporsót és keresztet szoktam hordani, a hajamat ilyen kócosra szoktam megcsinálni. az enyém is ilyen szőkésbarna(természetes) de be szeretném festeni vörösre. am milyen együtteseket hallgatsz? abból jobban meg lehet állapítani a stílusod:)
2010. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!