Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szabassak öltönyt Budapesten?

Hol szabassak öltönyt Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Első körben irodai munkámhoz szeretnék egy 2 vagy 3 részes 1 soros 3 gombos öltönyt szabatni/szerezni, zakó és nadrágot mindenképp, a mellény esetleges, és talán inget is. Jelenleg egy off the rack Montego szerelést használok, és így a munkámhoz nem is akarok rá többet szánni 70-100.000 Ft-nál +/- ing (elég esélyes, hogy ennyiből egy plusz mellény nem jön ki, ezért is írtam, hogy valószínűleg azt hagyom, mert nem is fontos a munkámhoz).


Valószínű, hogy ha jó a munka, vagy jót sikerül találni, akkor utcai viseletre is betáraznék 1-2 szettet, ott már magasabb elvárásokkal és lazább pénztárcával, de egyelőre maradjunk a munkaruházatnál, mert oda fontos most nekem.


Szóval amennyiben valaki ismer jó szabókat, vagy kereskedést, ahol el tudnak látni megbízható kezek, kérem ne tartsa magában! Igazából az sem probléma, ha jó minőségű konfekció méretűt igazítanak hozzám, ennyi pénzért nem lehetnek nagy elvárásaim, úgy gondolom, így munkámhoz az is megfelelne.


A mérteim nem túl extrák 170 cm vagyok, 65 kg kb, szóval nem egy nehéz munka rám találni ruhát, viszont szeretnék egy megbízható helyet vagy szakembert, akikhez fordulhatok szükség esetén.


Egyelőre ismerőstől a Walter és Mr. Sale öltönyházakat kaptam tippnek, állítólag ott vannak jó minőségű termékek és igazítják is szükség esetén. Ha erről van valakinek tapasztalata, szívesen várom!


(Igen, már van 1db ilyen kérdés tavalyról, ám arra sem érkezett 1 válasz sem, plusz az én kérdésem kicsit eltér, tehát ez nem ismétlés. Igen, gondolom, hogy a googlebe beírva számtalan találat jön ki, de én megbízható személyes ajánlásokat és tapasztalatokat szeretnék kapni!)


Előre is köszönöm az értlemes válaszokat.

24/F



2021. jan. 15. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es , esetleg olyannak tudnál ide kommentelni, aki nem túl okos ehhez? Mert az ilyen kérdések válaszai másnak is segíthetnek, pl nekem, ha lenne itt értelmes válasz! :) Megköszönnénk, akiknek segít!
2022. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!