Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik lányokon/nőkön...

Nektek tetszik lányokon/nőkön a gumicsizma?

Figyelt kérdés

Nekem van, fel is szoktam venni, de néha úgy meg tudnak bámulni az emberek benne. Pedig tök kényelmes, bélelt és át sem ázik. Ilyen időben szerintem tökéletes és praktikus.

1-től 10-ig mennyire tetszik, ha számban kellene kifejezned?



#nő #lány #csizma #gumicsizma #bélelt csizma
2013. jan. 17. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

0

okádék

2013. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
0.
2013. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem esik semmi, tök értelmetlen. Nekem nem tetszik, túl nagy divat lett, és az egyszínű olyan trágyahordós nekem, a színes meg giccses.
2013. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Falura biztos jó, de városban közröhej tárgya lenne. :)
2013. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Mocsárparasznyára menő lehet, de egyébként főőrtelmes, meg se lássam! NULLA !
2013. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Bár nekem csak snassz mezei tsz nike-om van ha lenne mintás simán fölvenném ha olyan az idő.Nekem nagyon tetszenek.10/10 27/N
2013. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Városban totál felesleges, ott nem gázol az ember vízben hogy gumicsellóra legyen szükség.


Egy túrán meg nem az a legfőbb szempont hogy olyan bombázón nézzen ki hogy még a békák is utána brekegjenek.


Minden ruhát a maga helyén és idején kell hordani, városban nem járunk gumicsellóban és diszóólba se megyünk ki körömcipőben.

2013. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem van, és szeretem. A legkevésbé sem érdekel, ki mit gondol róla. A lényeg, hogy nem ázik át a cipőm, nem lesz vizes a lábam, és baromi könnyű takarítani. Nekem az egyszínűek tetszenek, a mintásak elég csicsásak. Egyébként nem hinném, hogy kiröhögnék vele, mert kb minden üzletben van már gumicsizma, az utóbbi egy évben nagy divat lett.

Ráadásul egy ehhez hasonló, egyáltalán nem néz ki úgy, mintha tárgyát hordana az ember:

[link]

21L

2013. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1

Nekem nem tetszik, máson se nagyon, magamon meg főleg nem viselném el. Nem hiányzik hogy büdös legyen tőle a lábam. A cipőim meg nem áznak be, úgyhogy semmi szükségem rá.

2013. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem -10, elég erőltetett divat, és nem csinos, nem szép, és még nem láttam olyan csajt, akinek ez jól állna.
2013. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!