Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bután néz ki ha valaki több...

Bután néz ki ha valaki több különböző márkájú ruhát visel egy szettben?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy mondjuk DRK kabát, Nike gatya és mondjuk Adidas cipő.

Ha mondjuk a színösszeállítás megfelel akkor van ezzel probléma?

Mert én úgy vagyok vele, ha valamelyik ruhámon fel van tüntetve a márka akkor nagyjából minden ruhám azonos márkájú legyen, de ezt igazából lehetetlen tartani heti 4-5 napon át.

Én alapvetően a tartósság miatt kezdtem el a márkás ruhákat hordani és nem azért mert annyi pénzem van. Csak sokkal tovább bírja minden drágábban vett ruhadarab mint az olcsók. (én legalábbis ezt tapasztalom)

Viszont ebből fakadóan, hogy nem vagyok tele, nincs mondjuk 5 pár cipőm, meg 5 különböző kabátom, hogy mindenből egy olyan szettet rakjak össze ami márkaazonos.

A kedvencem a Nike, abból van a legtöbb, de most például egy Adidas cipő nagyon megtetszett, de talán egy pólóm van ami Adidas és más nincs ilyen márkajelzéssel.

Szóval így felmerült bennem a kérdés, hogy az hülyén néz ki, ha három vagy esetleg több különböző márkát hordok egy outfitben?


(Nyilván valamilyen szinten érdekel mások véleménye is, és bár nem mások véleménye miatt kell az márka, de természetesen számít mások ez is, hisz ha nem így lenne akkor gyakorlatilag ruha nélkül járnék, vagy akár rongyokban - ebbe tudom hogy szeretnek belekötni, így szerettem volna megindokolni a kérdésem)



2021. jan. 21. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Hűha te biztos pesti felső középosztálybeli vagy. Nehezen tudom elképzelni hogy ez bárkit is ilyen szinten érdekeljen Magyarországon, ezen a rétegen kívül.
2021. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Az is elég proli ha egy márka terméke. Kb a gyári munkásokat képzelem el így akik megkapták a karácsonyi pulykapénzt, aztán már szaladtak is vele a plázába megvenni a nike/adidas meelgítő+cipő szettet.
2021. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se számít senkinek. Ami a tartósságot illeti: tapasztalatom szerint a márkás cuccok valóban gyakran tartósabbak, de messze nem annyival, mint amennyivel többe kerülnek.
2021. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Magam is törekszem az akciósként hirdetett termékekből vásárolni, pl. ezt a cipőt is már pár hónapja kinéztem, de 40 ezer forint volt, ami azért sok. Ráadásul akkor is úgy volt, hogy 45 helyett 40, de mivel kifutó termék levitték 20-ra.

Lehet ennyi is a valós értéke, ez már belefér.

Két cipőm van, ezek közül amit rendszeresen hordok az 22 ezer volt, és majdnem 5 éve megvan, a talpát 2 éve ragasztani kellett mert elkezdett leválni, de a ragasztás jól sikerült, és egy részletes takarítás után újszerű hatása van most is.

A kínai cipőim, meg a 10 ezres darabok soha nem bírták 6-12 hónapnál tovább, mert úgy szakadtak szét, hogy javíthatatlan volt mind.

Ha ezt néztem akkor nekem megéri 20-30-ért megvenni, akkor is ha csak 3 évet bírna.

2021. jan. 21. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az is bután néz ki és rendkívül ízléstelen, amikor minden egyes ruhadarabodon ugyanaz a logó virít hatvanszor, nemhogy 3-6 különböző egyszerre.

Rosszul vagyok attól, amikor valaki menci márkajelzésekkel akarja mutogatni, hogy mennyit “ér”, hogy mindenki elhiggye, hogy nem a híd alól jött, és ezzel akarja kivívni magának, hogy társadalmilag magasabb szinten kezeljék.

Tévedés ne essék, AKKOR IS nevetségesnek tartom ezt, ha jómódú az illető.

Egyébként nem feltétlenül bírják tovább a drága cuccok. Főleg az ilyen évente változó hypebeast márkák termékei. A sportos stílus eleve nem zsánerem, de képes vagyok különbséget tenni a magas minőség miatt drága és a túlárazott ruhadarabok között.

2021. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem már az is hülyén néz ki, ha látszik valamin a márka.
2021. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért vásárolok olyan terméket amin nincs semmilyen márkajelzés.

Nincs számomra értéke a címének, jelzésnek. Legyen tartós, jó minőségű, számomra kényelmes...

Onnantól pedig, hogy nincs ráírva honnan van, csak a nagyon márkabzik mondják meg, mi micsoda, honnan van.

2021. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindegyik ruhadarab jól néz ki, akkor lehet rajtad egy jóféle Nike cipő, Adidas melegítő és DRK felső.
2021. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Csak olyan ruhát/cipőt veszek, amin nincs, vagy alig látható a márkajelzés.


Mert megengedhetem magamnak.


Továbbá nem szeretek élő reklám lenni.

2021. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
63%
Nem,miért lenne fura? Nekem a napi járkálósóm valami régi adidas nadrág,new balance cipők oszt valami puma felső. Kész. Nem bonyolítom túl
2021. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!