Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják a "torreádor-szabá...

Hogy hívják a "torreádor-szabású" nadrágot?

Figyelt kérdés
Nem szándékozok bikaviadalon fellépni, de szeretnék olyan nadrágot venni, ami nem lötyög a fenekemnél, de felmegy a bordámig és egy kicsit fűző szerűen összenyomja a pocakomat. A szokásos magasságú nadrágokat (azt hiszem, csípőnadrág a neve) állandóan cibálnom kell fölfelé

#nadrág #fűző #magas csípő
2021. jan. 22. 08:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Férfi-nadrágról van szó, ezt elfelejtettem említeni.
2021. jan. 22. 08:52
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Magas derekú nadrág????


A csípönadrág kb 10 cm-rel a derekad alattig ér, a normál nadrág meg derékig.


Egyébként a pocakot nem összenyomni kell nadrággal, hanem lefohyni, sportolni és akkor nem leszel gusztustalan, nagy hasú valaki.

2021. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Talán eltúloztam ezt a karcsusítást. Nem az a lényeg. Csak egyszerűen olyan nadrágot szeretnék, ami a szokásosnál magasabb a derék fölött és mégse bohócosan lötyögős, hanem rásimul a testemre (ami nem "gusztustalan", nem vagyok elhízva, teljesen normális).

Azt kérdeztem, hogy létezik-e ilyen szabás, és ha igen, akkor ezt hogy hívják.

2021. febr. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!