Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen véleménnyel vagytok,...

Milyen véleménnyel vagytok, férfi tangáról, szatén vagy csipkés alsóról, leggingsről, harisnyáról?

Figyelt kérdés

Nem női, hanem kifejezetten férfiaknak gyártott ruhadarabokra gondolok!

Nők és férfiak véleményére is kíváncsi vagyok!

Bu.izást hanyagoljátok! Nem erről szól a kérdés, hanem heteró férfiak esetében, miként látjátok?



2021. jan. 23. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Nem tetszik
Nem érdekel, ki mit visel
Női szemmel izgató
Női szemmel akár izgató is lehet, de pasira válogatja
Férfiként kipróbálnám
Férfiként mondom, kellemes viselet
Miért is ne, hiszen unalmas a hagyományos férfi öltözködés
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
(nem heteró viselet)
(nem érdekel a téma, csak kötekedni vagyok itt)
65 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Én van hogy nőt veszek fel.
2021. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Én pedig felveszek nőt, férfit, szinte bármkit, bátmit, operatőrként. ;-)


Szerintem mindneki úgy öltözik, ahogy neki jól esik! Engem nem tud zavarni egyik verzió sem. A férfi öltözködés pedig valóban eléggéunalmas, főként az alkalmi megjelenés, öltöny, szmoking, és nincs más. (régen még a frakk is ott volt, de avval sem változatosabb a dolog)


Ahogy nőben is vannak olyanok, akiknek egykrupliszsák is jól áll, úgy pasikból is vannak ilyenek. (Mellesleg, láttatok már nőknek szánt sztip bárban csajokat? Megörülnek az ilyen viseletekért (is)!)

2021. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Farsangon voltam nőnek öltözve, barátnőm (már feleségem) pedig pasinak. Heteró vagyok, de a poén mellett izgató is volt! Főként, hogy este hazaérve szex lett belőle párommal. A tanga és a szatén alsó nejemenek is bejön! ;-)
2021. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

4!

Ez egyedi, hogy ki, mit tart buz_is dolognak. De embertől, helyzettől is nagyban függ. Ha van egy heteró, igazán férfias pasi, aki feleségét, női partnerét meglepi, vagy talán éppen az ő ötlete alapján felvesz pl. egy csipkés férfi alsót vagy tangát, az még lehet férfias jelenség.

Ha pedig egy nő vesz fel boxer alsót, az nem buz_is, hanem sportos? 🤔


Szerintem, hogy ki milyen fehérneműt visel az csak rá és talán partnerére tartozik!

2021. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Metionin ***** válasza:
82%
Engem nem izgat, szerintem mindenki hordjon azt ami kényelmes neki.
2021. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Azért van az a szitu mikor egy jó pasin megnéznék egy selyem tangát:)
2021. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Párom rajong a selyem szatén ruhákért, rajtam is ha az van, de ő is fel szokott venni kifejezetten férfiaknak szánt dolgokat. Pl Alsóból csak selyem szatén boxeralsókat hord, és van hogy tangát is, bár azt inkább csak kedvemért.

Csipkés dolgokat nem, az inkább női dolog.

Bár egyszer szexhez felvett combfixet harisnya tartóval kipróbálni milyen is, de nem igazán volt belőle rendszeresség.

2021. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 winR ***** válasza:
86%
Heteró férfi vagyok, többször húztam már fel a feleségem tangáit, harisnyáit, comfixeit. Volt, hogy télen nadrág alá is harisnyát vettem. Két éve rendeltem magamnak férfi tangákat, kifejezetten bringázáshoz, valaki ajánlotta, hogy ilyet hord a bringás nadrág alatt. Hát annyira nem jött be...
2021. jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Én csak nejlonharisnyákat hordok télen, a feleségem adott anno az övéi közül mondván egy szál nadrágban befagy a s.gged.

Nekem annyira megtetszett és olyan kényelmes hogy már több éve csak harisnyát hordok ha hideg van.


A 4-nek üzenném , hogy a férfi ruhát viselő nőknél is fejtse ki eme büszke véleményét.

Ne csak az ilyen kérdéseknél, de ott majd megkapja hogy egy ruhától nem lehet megváltozni.

3. A feleséged is hetero? Csak mert ő meg férfinek volt öltözve.

9. Miért kell közölni , hogy hetero vagy e?

Az ellenkező nem ruháinak viselete nem okoz fertőzést.

2021. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Harisnyanadrág OK (aláöltözőnek, sportoláshoz rövidgatya alá, stb.) Az összes többi a felsoroltak közül stornó.
2021. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!