Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen véleménnyel vagytok,...

Milyen véleménnyel vagytok, férfi tangáról, szatén vagy csipkés alsóról, leggingsről, harisnyáról?

Figyelt kérdés

Nem női, hanem kifejezetten férfiaknak gyártott ruhadarabokra gondolok!

Nők és férfiak véleményére is kíváncsi vagyok!

Bu.izást hanyagoljátok! Nem erről szól a kérdés, hanem heteró férfiak esetében, miként látjátok?



2021. jan. 23. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Azért itt szinte mindenki megbukott szövegértelmezésből!

Kérdező azt kérdezte, hogy mi a véleményünk a FÉRFI tangáról,harisnyáról,stb.

Erre mindenki a nőire asszociál.

A kérdésre a válaszom, a harisnyanadrág nagyon jó ilyen hidegekben, szinte olyan mint a női, nem véletlenül hordják a nők mert nagyon kényelmes,konfortos.

Nekem ilyen van:


[link]


[link]

2021. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem a szex témában lett feltéve a kérdés, de tagadhatatlanul szexuális vonzata van ezeknek. Én is egyik barátnőm harisnyáját, csipás tangáját vettem fel először csak a poén kedvéért. Amolyan szerepcsere játék keretében. Izgató volt mindkettőnk számára! Megdöbbentő volt, mennyire kényelmes viselet a harisnya, de a csipás alsó is izgató volt, ám az kissé feszes volt. Később próbáltam szatén női kisnadrág szerű alsót és franciabugyit is. Ahogy a harisnyát ezeket is mai napig élvezettel veszem fel néha. Nálam főleg szexhez társul a viseletük. Természetesen nejem is élvezi, különben nem lenne értelme. Van egyforma szerelésünk is, az igazán érdekes intimjáték. 😉😁

Heteró vagyok, semmilyen szinten nem vonz a saját nemem.


Avval egyet értek, a férfiaknak kisebb a változatosság az öltözködésben, ráadásul hiányoznak a finom darabok, mintha nem lenne igény rájuk. Szatén, selyem, harisnya, stb.

Én támogatom, hogy már kaphatók ilyen férfiaknak szánt ruhadarabok, ha nem is túl könnyű őket elérni itthon. Szatén férfi alsót két éve a H&M-ben vettem. Szuper kényelmesek!


Itt vannak érdekes darabok 🙃

[link]

2021. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

csipás tanga - csipás alsó 😁 Ennyit a szövegíró segédről!

Természetesen a csipkés szót akartam írni.

2021. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Na végre egy kultúrált, értelmes és hasznos hozzászólás!

Teljes mértékben osztom a véleményed. Mintha csak az én gondolataimat fogalmaztad volna meg... Köszönöm!

2021. jan. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Igen, a 13-as jókat írt, én egyedül azt nem értem hogy a nemi hovatartozást vajon miért kell közölni.

Ez a rettegés csak a pasikban van fenn mikor nem dúrva kényelmetlen férfi ruhákat öltenek magukra.

Bezzeg a férfi ruhát kedvelő nők ezt soha nem írják ki, mert vagy nem szégyellik ha hibridek vagy melegek, vagy épp szerintük sem ettől lesz valaki meleg.

Már csak ezt kéne át vennünk a nőktől, magabiztosan viseljük a kényelmes ruhákat és ne pánikolva.

2021. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
A férfi tanga nem jött be, igy nőit hordok, akárcsak csipkés bugyit. Kellemesebb mint a férfi gatyák. Aztán a férfi harisnyanadrág legalább 1/3-dal drágább mint a női. Itt ez döntő.
2021. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Már egészen alsótól hozzá kéne szoktatni a gyerekeket ( itt most főleg fiúkra gondolok ), hogy sport specifikus ruházatot viseljenek. Egy hosszított felsővel, ahogyan egyébként a lányoknak is hordani kéne, semmi olyat nem mutat. Akik a sporthoz való megfelelő öltözködést kritizálják, homofóbok, fedofilok vagy egyszerűen nincs ennyi IQ-juk sem. Érdekes az ő gondolat menetüket kicsit más szemszögből nézni és máris megvan, hogy melyik is a vélhetően "helyes" döntés. A szemszögük: a lányok viselhetnek olyan ruhát, amiben látszódik a fenekük, meg némelyiknek domborodik szépen ami elől van és ezt ugyebár tetszetős, a fiúk meg, ha hosszított felsővel is viselik, mááár homo.osok, meg stb..., holott csak kényelmes viseletben szeretnének sportolni. A véleményem, hogy vagy mindenki viselheti megfelelő helyen, ( pl.: otthon, sporthoz... ) mert személy szerint undorítónak tartom, amikor egy lány egy iskolai vagy más ünnepségen ilyenben van, ráadásul olyan felsővel ami nem takar, na most az előbb említett okos embereknek ez megintcsak tetszik, visszakanyarodva szóval megfelelő helyen és megfelelő módon, nem úgy mint az előbbi példában még sporthoz sem ! Vagy akkor senki ne hordhasson. Döntsük el, sokat mutat ? Akkor senki ! Kényelmes és lehet normálisan viselni ? Akkor mindenkinek jó választás ! PONT.
2021. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

17!

Teljesen egyetértek veled, én férfiként pontosan azt veszem fel amit a lányok

Ők is ésszerűen olyat vesznek fel ami szabad mozgást biztosít, akkor én miért ne tennék így?

Hogy látszik e ami ilyenkor szokott az nem zavar mert a csajok úgyis kíváncsiak rá úgy mint mi az övékére.

Ellenben a konditeremben sok hiú fhaszikát lehet látni térdgatyákban edzeni.

Komolyan mondom ez nem rohad le róluk, szinte mindenhez ezt veszik fel.

Úszás,futás,vásárlás,kirándulás, és még sorolhatnám.

2021. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16%
ara az embere mondhatjuk, hogy b,u,z,i, aki az elenkező nemével kavar és vonzódik.És a ruhadarabokho semi köze nincs ehez.És eben az új világban minden ki az vissel mit akar ami tecik neki és amit szeret mert mindenki más ember és másat szeret enyi.
2021. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

19!

Aki az ellenkező nemével kavar az hetero. Csak szólok.

2021. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!