Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik azt a haverjaim,...

Miért hiszik azt a haverjaim, hogy egy kockás ing vagy farmer ing elegánsnak vagy túlöltözésnek számít? 18/f

Figyelt kérdés

21 éves bátyám sokszor hord kockás ingeket meg farmeringet is melóba, pedig nem olyan munkája van ahová ki kell öltözni, de ő akkor is hord ingeket.


Én ha suliba vettem fel kockás inget, vagy ha megyünk ki a haverokkal és abban megyek, akkor mindig megkérdezik hogy hová öltöztem így ki? Pedig szerintem ez a két ing abszolút nem számít kiöltözésnek, sima hétköznapi, otthoni viselésre is jók...



2021. jan. 23. 19:13
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
95%

Ömm...vszeg soha nem làttak irodai melóst közelről.


A kockàs inget mifelénk favàgónak hívjàk és épp a túlöltözés ellentétét jelenti.

2021. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Ezek után képzelheted, hogy miben járnak a kérdező haverjai...

2021. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki nem szokott ingben lenni, akkor feltűnő a stílusváltás. Van, aki csak abban jár. Ettől függetlenül általánosságban nem számít kiöltözésnek, ugyan elegánsabb megjelenést kölcsönöz. Ezért is lehet az oka, hogy megkérdezik, tőled nem megszokott, ennyi. Kockással pedig vigyázni, mint olvashattad itt is: előítéletes tud lenni, de a csíkost is mellőzném inkább :) (persze milyenségétől is függ)
2021. jan. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nagy tévedésben vannak a fiúcskák, a kockás ing, pláne a farmering sehol sem számít kiöltözöttnek.
2021. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert gondolom semmit nem konyítanak a divathoz, és a stílusuk meg kimerül abban, amit látok a mai összes tini fiún. (és amúgy hót unalmas)


És ezektől rohadt távol áll bármilyen ing.

Szanaszét szakított csőfarmer, alja feltűrve, fehér zokni, valami rikító színű futócipő, felülre meg valami 2 mérettel nagyobb feliratos póló.


Nekik még a legegyszerűbb ing is kiöltözésnek számít a saját stílusukoz képest.

2021. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!