Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti szeretitek a farmering...

Fiúk ti szeretitek a farmeringeket? Lányok nektek bejön egy ilyen ing egy fiún? 18/f

Figyelt kérdés

Szeretnék valami jól kinéző farmeringet venni, egyenlőre ezt találtam:

[link]


Mi a véleményetek róla?



2021. jan. 6. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jól néz ki, mert fekete. Kékben nem tetszene.
2021. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
nekem nem igazán tetszik, de így feketében még tűrhető:( persze mindenkinek más jön be, biztos van akinek tetszene. olyat viselj, ami neked tetszik!(:
2021. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha
2021. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Jól néz ki, de vigyázz ha nem nem vagy ki gyúrva egy kicsit, nem fog feszülni rajtad.

Azért már annyira nem is divat a farmer ing, 7 napból 6-szor ing van rajtam de inkább Ck v Armani.

2021. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebben nem szeretem ingeket, kb 24 éves akkor tetszettek meg, főleg a farmer, egyik haveromhoz át mentem farmer nadrág farmer dzseki volt rajtam, ki tálalta spontán buli, nem akartam menni mivel, nem úgy voltam öltözve stb, náluk le zuhanyoztam pólót nem vettem vissza hanem csak a farmer dzsekit vettem fel kb mind inget rendesen be tűrtem a derekam meg tetszet, buliba jöt két lány haver ismerősei meg jegyezték jól ál rajtam jól nézek ki, mondtam köszi, mondtam nagyon spontán öltözés farmer dzsekit ing helyett vettem fel nincs alatta semmi, azóta be vált több különböző ingeim vannak de pl ha hűvösebb van kicsit farmer dzsekit ugyan úgy ing helyet ing formában hordom be tűrve póló nélkül csupasz testel, egyszer egy ismerős kérdezte meg hogy ez nem inkább dzseki mondtam de, de jobb pl olyan a hangulatom nadrág is farmer meg plusz a dzseki, szoktam nadrág tartót is használni, régebben nem igen használat volna de ezt is több lány ismerős meg jegyesre teszik meg hogy jól ál.
2022. jan. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!