Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tudok tenni, ha nem...

Poxtsedaysd kérdése:

Mit tudok tenni, ha nem találok farmernadrágot magamnak?

Figyelt kérdés
Súlyemelő vagyok, gyerekkorom óta emelek súlyt emiatt a combom nagyon vastag. Nyilván a kerületéből nem tudok faragni és fogyni sem tudok, így is nagyon alacsony a testzsír százalékom. Érdemesebb venni egy márkásat és egy szabó meg tudja oldani? A derékméretem 30-31-es LENNE, de hála a combomnak még a 34-es derekú nadrágok és feszülősek.
2021. jan. 23. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt tenném, vennék minőségibb nadrágot és méretre igazíttatnám. Nem lesz olcsó, de remélhetőleg nem kell majd ilyesmire túl gyakran költened
2021. jan. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bershka, Pull&Bear és hasonlókban szokott lenni az úgynevezett Carrot szabású kategória. Az biztos, hogy ezen nadrágok felső harmada 1-2 számmal tágasabbra van hagyva, de valajóbán ezekből is többféle szabás van, ami már teljesen random, próbálás nélkül nem tudhatod. Vannak köztük olyanok, hogy a comb nagyra van hagyva, de az összegombolós rész meg már akkorára, hogy terhes nő hasa is lötyögne benne. - Tudom, nem ez kell neked. És néha előfordul olyan is, hogy inkább szorítja a hasad a gomb, viszont combtő magasságában borzasztóan lötyög a nadrág, mert csak azt a részt szélesítették, de durván nagyra. Vékony és vastag anyagúból is előfordul ilyen és olyan is, sajnos ebben sincs összefüggés. Nem fogsz elsőre szerencsével járni, de ha éveken át úgy kéthavonta lecsekkeled az új dolgokat, akkor előbb-utóbb lesz ilyen sorozat, azt akkor kell jól bevárásolni... Nekem már muszáj carrotok közt válogatni (ha öregapám típusú bőnadrágot nem akarok), mert egy ideje 90 kiló felett vagyok, a combom is jóval vastagabb a legtöbb srácénál, viszont pocakom is van eléggé, pont valami kettő közötti kéne, mert valahogy sose az igazi. Vagy ha igen, botrányosan szét van szaggatva... De tudom, hogy létezik olyan, ami neked kéne, csak meg kell találni. A szabó is jó ötlet, bennem is gyakran felmerül, csak komolyan még sose vettem rá magam, hogy elinduljak.
2021. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!