Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 189 cm-es és 74 kg-os lány...

Rurrika kérdése:

189 cm-es és 74 kg-os lány vagyok. Ezzel az irreális magassággal nemigen találok magamnak nadrágot. Nincs valakinek boltötlete, ahol tudnék venni farmernadrágot? Azt hiszem a 34-es magasságméret a legnagyobb a női méretben, na sajnos ez nekem rövid.

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos van valami bolt, ahol lehet kapni megfelelő nadrágot.

Láttam 2 m fölötti lányokat is, nem is egyet..., ők is találtak maguknak ruhát. Emlékszem, hogy az egyiken fekete, szűk szabású nadrág volt, a másikon pedig kekizöld, bő.

2012. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
184 cm vagyok (F), így rám legalább simán lehet kapni ruhát.
2012. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, milyen a stílusod, de nem próbálod ki a hosszú szoknyát? Azokat pont az ilyen magas lányokra tervezték, hiszen a kisebbeket "összenyomná". Szerintem az nagyon jól állna rajtad. Nadrágot ilyen magasságra nagyon nehéz találni.

21/f

2012. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne akadj ki, de szerintem megnézhetnél pár fiúnacit is. Csomó olyan van, ami teljesen uniszexnek néz ki. Ja és hordj miniszoknyát, ilyen hosszú lábakkal elképesztően jól nézhet ki!
2012. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha pesti vagy akkor a podmaniczky utcában van egy ilyen magasaknak való bolt a nyugati és dózsa györgy t között kb középen, azt hiszem a szinyei merse utca közelében. 72 troli vonalán.
2012. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy ismerősöm, aki szintén nagyon magas, ő is lány. Ő varratni szokta magának a nacikat.
2012. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mangóba nézz be esetleg, én 180 cm vagyok és egy nyáron vett csőnadrág szárát fel kellett varrnom.
2012. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy bolt, LTB Jeans a neve, ott talán lehet kapni, elég széles méretválaszték van, szerintem érdemes megnézni. Budapesten az Árkádban biztosan van, máshol nem tudom, hogy hol. Nővérem 187 cm, és talált ott nadrágot:)
2012. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!