Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén hivatalosan összeházasodu...

Idén hivatalosan összeházasodunk, 15 év együttélés után. :) Csak anyakönyvezetős történet lesz ha engedi a pandémia, és nem is vagyunk már fiatalok, de szeretnék ötleteket gyűjteni, hogy milyen ruhában jelenjek majd meg. Milyen ruhát vegyek majd fel?

Figyelt kérdés
Szóval mi egy 46-50 éves pár vagyunk. Rólam (nő) néhány adat: fiatalos vagyok, 10 évet letagadhatok, sportos, 160 centi magas és 56 kg-os vagyok, barna félhosszú hajam van. Öltözködésem inkább sportos, de szeretem az elegáns, egyedi, de kényelmes darabokat. Igazából még csak tervezgetek, álmodozok, és inspirálódni szeretnék, mert egy 10 éve tartó betegségben szenvedek és annyira megvisel a sok fájdalom, hogy nagyon régóta nem követem a divatot, sőt érzékem is elment. Bármilyen ötletet szívesen fogadok, azt is, hogy te mint vennél fel egy ilyen alkalomra. :) Nagyon szépen köszönöm ha írtok.
2021. jan. 25. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok Nektek, sok boldogságot kívánok!


Milyen évszakban lesz az esküvő?

Én egy szoknyás,kosztümös szettet tudok elképzelni.

Valamilyen barack színű, extrásabb ingel. Esetleg az inged színéhez passzolhat a párod nyakkendője.

Vagy láttam már olyat is, hogy magyar hímzéses öltöny/kosztümben házasodnak. Elég különleges.

Linkelek egy ilyen fotot: [link]

2021. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik amit linkeltél, köszönöm szépen és a gratulációt is. Évszakot még sajnos nem tudjuk, de nem nyáron az már biztos, mert melegben nem vagyok jól. Mindenképpen egyben ruhában gondolkodom, szoknya-ing paros szerintem nekem nem áll jól, mert alacsony vagyok. Magyar hímzéses ruhák nekem is tetszenek.
2021. jan. 26. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Envy oldalán nézz körül, szerintem nagyon csinos, elegáns darabokat tudsz találni. :)


Bármilyen ruhát is találsz, leld örömöd benne! :)

2021. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!