Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen együttélni a plasztikáz...

Milyen együttélni a plasztikázott mellel? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Aki már megcsináltatta.. Milyen vele együttélni? Van aki megbánta? Van aki úgy érzi jól döntött?

2020. aug. 26. 16:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Epilepsziásoknál gondolom máshogy működik.. függ a rohammentes időszaktól is
2020. aug. 26. 16:34
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Aki már megcsináltatta, az általában el van szállva magától, hogy ő mostmár bombanő.

Furcsa módon, annyira megnő az önbizalmuk az ilyen csajoknak, teljesen kifordulnak utána magukból.

2020. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Féltetek hogy elítél a környezetetek?
2020. aug. 27. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

2-es te micsoda hülye vagy!

Nekem amióta meg van csináltatva a mellem nem hogy nagyképű nem lettem de hogy kifordultam volna magamból...tejóisten mekkora marhaságokat írsz.. Tudod nem ettől lesz valaki jó csaj hanem a kisugárzásától. El vagy te tévedve aranyapám.

Aki nagyképű az előtte is az volt.

Amúgy meg milyen lenne "vele" együtt élni? Semmilyen. Nem lehet érezni hogy ott van bent.

2020. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen okból, hány évesen, milyen mértékben és hogyan történik változás.


Pontosan mit és hogyan szeretnél elérni? Mi a jelenlegi helyzet?


Epilepszia nálad van, vagy hogy jött ide?

2020. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

4. Kösz hogy lehülyézel, mert más a véleményem mint neked. Hidd el nem egy olyan csajt láttam, aki a plasztikai műtét után teljesen megváltozott. Ha ez rád nem igaz, akkor ne vedd magadra, ennyi.


Egyébként nézd meg pl Gévai Julit.

2020. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen nálam van az epilepszia.


A környezetetek mit szólt hozzá?

2020. aug. 29. 09:11
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Semmi változást nem érzek. Nem érzem, hogy ott van, nem nehéz (mint ahogy sokan riogatnak), ugyan úgy hason alszom, semmiben nem korlátoz, szóval minden ugyan olyan vele, mint nélküle.

Ruha vásárlásnál már érezhető, sokkal jobban élvezem a vásárlást, minden jobban áll, mint a full lapos mellkason😊 a melltartó és fürdőruha vásárlásról ne is beszéljünk, függő lettem...😅

Nem bántam meg! Nem hirtelen felindulásból csináltattam, hanem nagyon sokat, éveket gondolkoztam, sokat informálódtam.

A közvetlen család támogatott. A környezetemben viszont sokan nem tudják. Természetes hatású, nem feltűnő, mondjuk nem is szoktam kipakolni őket. De nem is érdekel, hogy ki mit gondol.

2020. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
6. Olvasd már vissza mit írtál. Általánosítottál, magyarul szerinted minden nő aki plasztikáztat az nagyképű lesz.
2020. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Azt írtam, hogy általában...

Mert én ezt tapasztalom. Írtam azt is, hogy ha rád nem jellemző, akkor ne vedd magadra. Mi a problémád még?

2020. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!