Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ténylegesen hosszú...

Hol tudnék ténylegesen hosszú farmert venni?

Figyelt kérdés

Elég magas vagyok, és hosszúak a lábaim, és nem találok normális farmert. Van egy magasabb szárú bakancsom, és meg abból is kilóg a bokám, mert konkrétan minden farmer egy halásznadrágnak néz ki.

Próbáltam mar a Newyorkert, Terranovát, H&M-et, C&A-t, random kínai ruhaboltokat, de mindegyik rövid. Lehet egyáltalán kapni valahol normális hosszúságú farmert? Értem én, hogy a rövid farmerek a divatosak, de nekem azok már nem divatosan rövidek, hanem nevetségesen rövidek.

20l


2021. jan. 28. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A drágább boltokban van :Levi's, Mustang, stb. Vagy nézelődj About you-n, de pl én múltkor H&M-ben fogtam ki egy jó farmert, amit azóta se találok.

A lényeg, hogy ne S vagy M méretezést keress, hanem pl 29/34-est. A második szám mutatja a nadrág hosszát.

2021. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mangoban szoktak lenni olyanok, amik nagyon nagyok rám hosszban, bár én átlagos magasságú vagyok. A honlapjukon egyébként fel vannak a hosszaik tüntetve, keresgélhetsz, hátha van elég hosszú, ami tetszik, ez pl. még a modellre is nagy [link] Persze a legtöbb az sajnos bokavillantós.
2021. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!