Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartópántos ruha, nagyon...

Melltartópántos ruha, nagyon közönséges?

Figyelt kérdés

Pár éve beszereztem egy nagyon szép, elegáns, visszafogott, térd alá érő ruhát. Nem túl testhez álló, de nem

is bő, halványbarna, kockás, halvány rózsaszín mintákkal és csipkével, különleges szabással. Ezért lepődtem meg, hogy pántként melltartópánt van bevarrva.( igaz selyem, tehát jobb minőségű) Kicserélni nem lehet, már próbáltam. Fel lehet ezt még így venni?


2021. jan. 29. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Melltartó pántja csak a melltartónak van szerintem. Nem spagetti pántra gondolsz? Az nem elítélendő főleg ha az a ruha pántja
2021. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldj róla egy fotót. (Szerintem úgy hogy nincs rajtad) aztán meglátjuj
2021. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Hát melltartópántja valóban nem lehet, de ez igazából rajtad áll. Én biztosan nem vennék fel ilyen ruhát, de ha neked ízlésed akkor simán.
2021. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg melltartópánt, vagy tudatlan vagyok és ez valami más? Még állítani is lehet rajta.😅 Különben olasz darab, lehet azért ez az "extrém" megoldás.


[link]

2021. jan. 29. 23:15
 5/8 A kérdező kommentje:
2021. jan. 29. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Hehe 😀 ez tényleg olyan 😅😅

(Férfiszemmel legalábbis fixen, #2es voltam)

2021. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megprobalhatsz esetleg valami szalagot folevarrni, ami hasonlit a tobbi rozsaszin disziteshez, valami ilyesmit [link]

vagy

[link]

Bar ettol meg lehet, kicsit halokontosnek nezne ki:)

2021. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez nagyon jó tipp. Lehet ez lesz, a mostani kinézeténél csak ízlésesebb lesz. :)
2021. jan. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!