Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy jobb Adidas Superstart...

Hogy jobb Adidas Superstart hordani?

Figyelt kérdés

Rendesen bekötve a fűzőjét, mint ezeken a képeken:

[link]

[link]


Vagy a nyelv mögött megkötni egyszer a fűzőt és így csak fel-lehúzza az ember a cipőt, nem kell minden alkalommal cipőfűzőt kötni:

[link]

[link]



2021. jan. 29. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ki és be kötöm. Csak romlik a cipő anyaga, ha minden egyes alkalommal fel és le is kell erőszakolnod a lábadról. Nyúlik, gyűrődik... brr
2021. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én a divat előtt hordtam fekete Superstart, amikor divat volt akkor nem vettem, most viszont fehérben megint azt hordom. Örök klasszikus számomra, arról nem beszélve, hogy 12 órát ácsorogni ebben a legkényelmesebb bármilyen eddig használt cipőmmel szemben.
2021. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Superstar egy örök cipő mellesleg rohadt jól néz ki. Vans meg egy kényelmetlen egészségtélen szar lapos kemény talpa van ember sarkát meg az achiles inát szét bassza.

Egyébként, hogy kötitek meg úgy hogy 2 oldalt a boka mellet ne lógjon ki folyton 1 centim

2021. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy lejárt. Vans, Adidas (superstar, sam smith, court) is nagyon nagyon nepszeruek, mert szimplan jol neznek ki es jol parosithatok. Nekem van mindkettobol tobb, mondjuk Vansokat hasznaltan vettem toredek aron, de ezen meg sosem gondolkodtam azon, melyiket hogy kene megkotni xd.
2021. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Értem én, hogy a Vans a divat, de minek vennék olyat, ha szerintem ocsmány? Mindenki azt vegye, ami neki tetszik.
2022. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!